Система відеоспостереження для офісу

Опубліковано

Є безліч способів покращити офіс своєї компанії та отримати від цього задоволення. Один із безпрограшних варіантів – відеоспостереження офісу. Але підходити до цього питання слід уважно й усвідомлено, інакше вкладення ризикує виявитися марною витратою грошей.

Відеоспостереження. Навіщо?

Нерідко співробітники марно витрачають робочий час, якщо начальства часто не буває на місці. Порожні балачки, постійне кава- і чаювання, розкладання пасьянсів на комп’ютері. Співробітники нічого не встигають у Вашу відсутність, якісного часу роботи набігає лише кілька годин. А зарплату Ви платите їм, як за повний робочий день. Відеоспостереження — явно не той випадок, коли за подібної ситуації варто економити. Ви зможете переконатися, що кожен працівник займається своїми обов’язками та швидше навчіть співробітників підтримувати порядок та чистоту в кабінеті. Проконтролюєте дбайливе ставлення до офісної техніки.

Для працівників, які порушують дисципліну або зіпсували майно, можна запровадити систему штрафів. Зрештою, адже вони витрачають ваші гроші, що нараховуються їм за роботу. Або не дбайливо ставляться до техніки, купленої за рахунок вашої компанії.

Встановити відеоспостереження в офісі варто й у тому випадку, якщо у вас спостерігалися випадки крадіжки. Або з метою запобігання цій події. Наприклад, хтось із співробітників не чистий на руку. Або в офісі буває багато відвідувачів (здобувачів з вакансій, які надає ваша компанія).

Іноді встановити відеоспостереження варто навіть якщо у вас давно сформований усталений колектив. За цей час усі звикли один до одного і співробітники можуть виявляти більше вольностей, знаючи, що начальство ні від когось із колективу нічого не впізнає. А ще люди можуть і самі не помічати, як відволікаються від основного робочого процесу і даремно витрачають багато часу.

Вже якщо що й може змусити співробітників викладатися на 100%, то це усвідомлення того, що за ними спостерігають і будь-якої миті часу можуть побачити, чим вони були зайняті. Своєчасні парафії, охайний та доречний робочий вигляд, відсутність чвар – відеоспостереження посприяє цьому швидше та ефективніше та краще, ніж умовляння та заклик до свідомості.

Підведемо підсумки.

Встановлений відеоспостереження – ваш найкращий друг навіть віддалено від офісу. Вам не потрібно приходити до офісу, щоб переглянути записи. Ви можете контролювати робочі процеси через інтернет.

Вкладаючи гроші в технічний розвиток сьогодні, ви забезпечуєте себе найкращим життям завтра. Важливо розставляти пріоритети та відрізняти витрати по миттєвому пориву від витрат, які приносять у майбутньому користь. Сума, вкладена у технічний прогрес компанії, принесе користь надалі. Витрата на відеоспостереження справді коштує витраченої суми.

Ціни тут.