0

Оренда FTP-сервера для 1С/BAS

Чим вигідно орендувати FTP-сервер для BAS та 1С? – Тим, що іноді політика безпеки сайту компанії така, що обмін інформацією (прайсами, фото) із сайтом чи майданчиком на маркетплейсі не можливий. У цьому випадку допоможе орендований FTP-сервер.

240₴ - 3 місяці

Мінімальний термін підключення FTP-сервера – 3 місяці. Його можна продовжити (за доплату).

240₴ - 3 місяці

Мінімальний термін підключення FTP-сервера – 3 місяці. Його можна продовжити (за доплату).

Чим вигідно орендувати FTP-сервер для BAS та 1С? – Тим, що іноді політика безпеки сайту компанії така, що обмін інформацією (прайсами, фото) із сайтом чи майданчиком на маркетплейсі не можливий. У цьому випадку допоможе орендований FTP-сервер.

І тут на допомогу приходить компанія SoftUp. ВАЖЛИВО! Ми надаємо оренду FTP лише для фіксованих зовнішніх IP-адрес. Тільки в цьому випадку ваші дані будуть у безпеці.

Мінімальний термін підключення FTP-сервера – 3 місяці. Його можна продовжити (за доплату). Так само при необхідності оренда може бути перервана раніше, ніж через 3 місяці, але залишок вартості ми в цьому випадку повернути НЕ МОЖЕМО.

Спеціальна пропозиція: акція на знижки до 20%

Купуючи Модуль Нової Пошти, ви можете отримати додатковий Модуль VIBER або TELEGRAM зі знижкою 20%!

Не пропустіть можливість заощадити та зробити своє життя простіше з нашими зручними модулями. Зробіть замовлення прямо зараз!

Зацікавились?
Скористайтеся цією спеціальною пропозицією прямо зараз, заповнивши форму:

Відгуки про продукт

Rostyslav
Read More
Отличная услуга! Легко стало работать по всей Украине. Отличное отношение к клиентам. Аренда сервера и поддержка помогают экономить время и деньги.
Анастасия
Read More
Сотрудничаем с компанией уже больше года. Недавно арендовали FTP-сервер. По началу аренды были сомнения правильно ли мы сделали. Но с каждым днем и с каждым обменом с сайтом мы понимаем, что сделали правильный выбор. Спасибо компании за работу, за выполнение всех наших капризов. Спасибо сотрудникам за быстрые ответы и помощь)
Nick
Read More
Чудове відношення, грамотні програмісти, приємне керівництво! Орендуємо сервер, і тепер не приходиться оплачувати кошти за свій сервер та додатково за його обслуговування. Менеджера та програмісти завжди тримають руку на пульсі! Дають консультації, коли потрібно.
Дима
Read More
Работаем вместе с самого начала бизнеса, на данный момент запустил уже 4 магазина. Сотрудники компании быстро и грамотно выполняют ТЗ. Если есть нюансы, без них никак, — быстро корректируют. По аренде фтп вопросов вообще нет — всё просто и понятно, сотрудники нам всё быстро настроили. Обмен происходит быстро и легко.
Руслана
Read More
Большое человеческое спасибо ребятам за сервис! За терпение, за готовность помочь, за профессионализм! Вопросы если и возникают, то решаются оперативно и в сжатые сроки. Желаю Вам процветания!
Ника
Read More
За год работы не закрались сомнения в правильности выбора аренды. У нас обмен состоял из 17000 товаров, при этом, проблем не возникало. Важный момент: специалисты без проблем “подружили” нас с сервером фтп
Александр
Read More
Постоянная поддержка и правильное донесение технической информации. Если вы хотите быструю работу сайта, то аренда фтп-сервера - лучшее что может с вами произойти.
Сергей
Read More
Компания, которая помогла быстро и качественно арендовать сервер. Рекомендую!
Previous
Next

Розширте свій досвід з нами: Набір додаткових послуг для наших цінних клієнтів

🎁 Вам подобаються вигідні пропозиції? Тоді увага! 🎁
Купуючи Модулю Нової Пошти, ми пропонуємо встановити додатково Модуль Rozetka або Модуль viber. А ще, якщо ви оберете комплексне встановлення, то зможете отримати додаткову вигоду за ціною! 💰

Зробіть своє життя простіше та зручніше з нашими модулями. Поспішайте замовити вже зараз! 🚀

Навіщо потрібний FTP?

Для вивантаження фото та прайсів з 1С/BAS на сайт.

Навіть за якогось збою під час вивантаження дані не загубляться і не постраждають.

Щоб вивантаження відбувалося у потрібний час.

Навіть якщо ваша програма 1С/BAS не працює або відключена, інформація все одно знаходиться в безпеці.

Які поля потрібно заповнити у налаштуванні FTP
модуля обміну?

Адреса сервера FTP (врахуйте, що він може відрізнятися від адреси, за якою знаходиться прайс або каталог з фото).

Ім’я/імена файлів. Нагадуємо, що для маркетплейсу Розетка файли мають наприкінці .xml, а Прома – .yml.

Логін та пароль.

Шлях до папки на FTP, в яку буде вивантажена інформація (якщо вона коренева, поле можна не заповнювати).

URL каталогу з інформацією (зовнішній). Він повинен бути відкритим для читання з будь-якого пристрою. Тобто ви маєте побачити те, що зберегли.

Ответы на популярные вопросы: всё, что вы хотели знать!

– Які FTP-сервери підтримують обмін?

Сервера FTP- або FTPS-. Тому посилання на них починаються з HTTP або HTTPS.

– Де буде перебувати FTP-сервер?

Де вам буде зручно – на вашому власному сервері або у провайдера хостингу (на вашому сайті). Головне, щоб він мав логін та пароль, а також зовнішнє посилання на папку із збереженою інформацією.

– Чи безпечно мати зовнішнє посилання на FTP?

Вона дає лише доступ до читання файлів. Але за бажання можна налаштувати доступ лише з конкретних адрес по IP.

– Як зрозуміти, що все зроблено правильно?

Якщо не впевнені, що самостійно впораєтеся з налаштуванням, пропонуємо звернутися за допомогою до компанії SoftUp. Після надання оренди FTP-сервера ми налаштуємо коректний обмін 1С/BAS із сайтом. Якісно виконуємо свою роботу, підтримуємо зв’язок із замовниками, виділяємось на тлі подібних компаній.

Контакти

Номер телефону

E-mail

info@softup.com.ua

Наша адреса

вул. Велика Арнаутська, 76,
Одеса