Зв’язок інтернет-магазину з BAS / 1С

Зв’язок інтернет-магазину з BAS / 1С

Зв’язок інтернет-магазину з BAS/1С – це спосіб і сайт просувати, і асортимент його підтримувати в актуальному стані.

З одного боку – який бізнес зараз можна уявити без сайту? З іншого боку – який бізнес можна уявити без системи автоматизації, наприклад, такої, як BAS чи 1С?

Ідеально – коли це об’єднано.

Вартість модуля обміну між сайтом та BAS / 1С – 6500 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу програму. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Що дає зв’язок интернет-магазину з BAS/1C?

Що дає зв’язок интернет-магазину з BAS/1C? – Спочатку з програми на сайт вивантажуються дані щодо кожного товару (можна цілим каталогом), а потім уже, за якихось оновлень інформації, програма робить це автоматично.

Інформація може вивантажуватися у зручному для клієнта режимі:

або через певний інтервал,,
або після кожного оновлення програми,
або оператором у ручному режимі.

Так само і із замовленнями покупців. Тільки в зворотному порядку – замовлення, зроблене на сайті, потрапляє в програму BAS/1С вже за кілька секунд і відображається оператору. І так само швидко із програми на сайт відображається і стан замовлення – прийнятий у роботу, очікує оплати, сплачено, відправлено тощо.

Що вивантажується з інтернет-магазину в BAS/1С? – Контактна інформація щодо покупців, способи оплати, замовлені товари, спосіб доставки та коментарі покупця на замовлення (якщо такі є).

Що вивантажується з BAS/1С в інтернет-магазин? – Кількість товару, фотографії, ціни, статус замовлення, опис товарів, що залишилася – розмір, колір, склад і т.д.

Вигода:

 • Завжди повна та актуальна інформація про товар (що особливо важливо для цін та залишків).
 • Економія часу. Менеджеру не потрібно постійно додавати ту саму інформацію в різні місця. Достатньо внести її 1 раз на програму.
 • Клієнту завжди видно, на якій стадії знаходиться його замовлення. Також він отримує повідомлення поштою чи СМС.
 • Власнику зручно контролювати роботу інтернет-магазину – ви бачите обсяги продажу, розрахунки, прибуток, витрати, залишки.
 • Автоматизація роботи як з маркетплейсами (ROZETKA, Prom), так і з службами доставки (Нова Пошта, Укрпошта, Meest Express).
 • Замовлення відразу ж відображається у програмі BAS/1С та резервується на складі.

Зв’язок інтернет-магазину з BAS/1С. Як?

 • Компанія SoftUp налаштовує інтеграцію через модуль обміну, який пропонує різні торгові майданчики, на яких клієнти мають інтернет-магазини. Наприклад, таких, як ROZETKA, Prom.
 • Якщо немає модуля, ми розробляємо модуль самі. Сумісний він з усіма платформами сайтів – WordPress, OpenCart, Joomla, PrestaShop і т.д.
 • Перед роботою ми обговорюємо яка саме інформація про кожен товар повинна на сайті та за якими критеріями здійснюватиметься фільтрація.
 • Обмовляємо, з якою періодичністю має відбуватися обмін між BAS/1С та інтернет-магазином.
 • Після цього фахівець, який контактуватиме з клієнтом протягом усієї роботи, розпочинає налаштування обміну.

Стоимость модуля обмена между сайтом и BAS / 1С – 6500 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу програму. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Телефонуйте для консультації: +38 (067) 10 396 10