Модуль обміну BAS / 1С та TelegramBot

Ніколи не варто недооцінювати значення автоматизації для спілкування з клієнтами! TelegramBot може полегшити донесення до них важливої ​​інформації, наштовхнути на покупку або послужити погану службу!

5 800 ₴

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у вашу BAS / 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Модуль надаємо з закритим кодом

5 800 ₴

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Спеціальна пропозиція: акція на знижки до 20%

Купуючи Модуль Нової Пошти, ви можете отримати додатковий Модуль VIBER або TELEGRAM зі знижкою 20%!

Не пропустіть можливість заощадити та зробити своє життя простіше з нашими зручними модулями. Зробіть замовлення прямо зараз!

Зацікавились?
Скористайтеся цією спеціальною пропозицією прямо зараз, заповнивши форму:

Відгуки про продукт

Віталій
Read More
Хороший модуль для обміну споживчими клієнтами. Раніше користувалися ручним написанням повідомлень, була повна лажа, тільки після обговорення замовлень на день навантаження на менеджерів йшло нереальне. Все змінилося, коли поставили модуль і налаштували. Все працює чудово і менеджери справляються. Фахівці SoftUp також налаштовували безпосередньо під наші потреби. Все влаштовує, раджу.
Антон
Read More
Тільки два місяці, як встановили модуль. Поки що все подобається. Тестуватимемо і далі. А команді хотів би подякувати за впровадження. Швидко дійшли спільного розуміння. Виконали всі наші "хотілки". Команді дякую, сподіваюся на подальшу співпрацю
Андрей
Read More
Приобрели данный модуль не так давно. но уже успели увидеть все его достоинства. Цена соответствует производительности и описанию на сайте. С помощью инструкций разобрались с функционалом модуля. Пару раз возникали дополнительные вопросы связались со специалистами. Специалисты грамотные что в наше время редкость, помогли разобраться с нашими вопросами. Оперативность и качество. Были еще общие вопросы с функционалом самой 1С, специалисты компании решили и эти вопросы. Пользоваться модулем в 1С одно удовольствие. Все настроено грамотно и практично. Особенно понравился вывод модуля в главное меню 1С для быстрого доступа к модулю. Работа модуля очень удобна так как не нужно заходить каждый раз в 1С и делать одни и те же действия. Спасибо за качественный и классный продукт, успехов в ваших делах и будущих проектов.
Віктор
Read More
Продуктом та співпрацею задоволений.
Илья
Read More
Приобрёл продукт, чтобы доносить до клиентов информацию по товарам и ценам. Модуль со своей задачей справляется на отлично. Специалисты работают прекрасно, помогли с внедрением и ответили на все вопросы.
Андрій
Read More
Довго шукав можливість подружити свої магазини з BAS.. більшість пропонованих на ринку модулів дуже обмежені. Модуль від SoftUP чудовий. Інтеграція працює добре. багатий функціонал.
Татьяна
Read More
Отличный продукт!!! Очень помог в работе с нуля. Специалисты работают на 5+++, сразу помогли настроить, научили некоторым нюансам. Даже любой чайник сможет разобраться. Теперь значительно проще отправлять файлы! спасибо разработчикам.
Володимир
Read More
Пройшло чотири місяці з моменту впровадження. Завдання виконуються. Бази не підвішує. Це те, що довго шукали. Використання. Фахівець терпляче все налаштував, хоча з нашої вини були збої, доброзичливо впоралися з цим. На запитання відповідають швидко, навіть дурні. Модуль виявився дуже гнучким. Все, що хотіли налаштували. Фахівці за невеликі гроші зробили доопрацювання на віддаленому доступі. Жодних збоїв та питань. Повна автоматизація вийшла. Керуємо з сайту, в 1С переганяємо інформацію. Повідомлення та інформація про товари переносяться коректно, нічого не треба виправляти.
Previous
Next

Розширте свій досвід з нами: Набір додаткових послуг для наших цінних клієнтів

🎁 Вам подобаються вигідні пропозиції? Тоді увага! 🎁
Купуючи Модулю Нової Пошти, ми пропонуємо встановити додатково Модуль Rozetka або Модуль viber. А ще, якщо ви оберете комплексне встановлення, то зможете отримати додаткову вигоду за ціною! 💰

Зробіть своє життя простіше та зручніше з нашими модулями. Поспішайте замовити вже зараз! 🚀

Компанія SoftUp пропонує таку послугу, як хмарна оренда сервера для установки 1С або BAS. Працюємо по всій Україні.

Для цього потрібно налаштувати TelegramBot в додатку Телеграм і в 1С:

У 1С переходьте до Програми для 1С і заповніть поля налаштувань:

Натискаємо на кнопку «Перевірити підключення»:

Після натискання на кнопку Перевірити підключення, у налаштуваннях облікового запису TelegramBot потрібно прописати його назву:

Інструкція по роботі Модуля Обміну 1С та TelegramBot

Створюємо обробку та заповнюємо її інформацією:

Перевіряємо результат:

Надсилання файлу користувачеві

Перевіряємо результат:

Прийом файлів

Якщо потрібно приймати лише файли (без зображень, аудіо та відео), це треба налаштувати:

Або не вказуємо нічого у налаштуваннях:

Перевіряємо результат:

SOFTUP Доступний у соціальних сотеях!

м. Одеса, вул. Б. Арнаутська, д. 76

info@softup.com.ua

+38 067 10 396 10

Прийом файлів

Перевіряємо результат:

Контакти

Номер телефону

E-mail

info@softup.com.ua

Наша адреса

вул. Велика Арнаутська, 76,
Одеса