...
0

Курс «Навчання 1С 8»

Багато хто вважає, що навчання «1С» — важкий процес, але хотілося б розвіяти ваші страхи. Насправді процес цей не потребує надздібностей і підійде людям з будь-якою освітою і для будь-якого віку. Все, що для цього потрібно, — мати голову на плечах. Компанія «SoftUP» проводить навчання «1С» з нуля та використовує різноманітні матеріали: статті, вебінари, відеоуроки, посилання на корисну інформацію в інтернеті. У нас на сайті ви зможете знайти багато корисної інформації у доступному для розуміння вигляді. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та розберемо, як найвигідніше впровадити програмне забезпечення саме на вашому підприємстві.

Нині вести бухгалтерський облік вручну неможливо, тому що кількість інформації в компаніях та підприємствах, що потребує обліку, просто величезна. Не витрачайте свій дорогоцінний час на ручну кропітку працю! Пройдіть навчання «1С Підприємство 8»!

Програма «1С» має найрізноманітніші модифікації. Таким чином, далеко не завжди потрібно освоювати всю програму в цілому, а навчання дозволить вам зосередитися на тих областях у програмі «1С» , які потрібні саме на вашій посаді, не відволікаючись на «зайві» функції.

Кому це може знадобитися?

 • Навчання «1С Підприємство 8» найбільш важливе для студентів, які навчаються на бухгалтерів, так як без відповідних знань у цій галузі їм просто не обійтися. Тим більше, що у вищих навчальних закладах бухгалтерам дається не так вже й багато практичних навичок, які враховують реальну роботу в компаніях або на підприємствах.
 • «Навчання 1С 8» в принципі необхідне будь-якій людині, чия робота пов’язана з автоматизацією робочих процесів: кадровикам, секретарям та керівникам компаній.
 • Молодим спеціалістам, які йдуть у ногу з часом, постійно розвиваються, необхідно бути в курсі нововведень у бухгалтерському законодавстві. Наш курс «Навчання 1С 8» включає доповнення вже наявних у клієнта знань і систематизовану подачу нової актуальної інформації.
 • Працівникам податкової інспекції потрібно розуміти, звідки в бухгалтерських звітах взялася та чи інша інформація. А тому мають бути озброєні проти тіньової економіки своїми знаннями. Програма «Навчання 1С 8» – обов’язковий атрибут для розуміння справжнього фінансового стану справ у звітах.
 • Викладачам, які навчають майбутніх бухгалтерів, теж стануть у нагоді практичні знання в бухгалтерському обліку, з опорою на нинішні зміни в цій галузі.
 • Кадровикам чи керівникам кадрового відділу «Навчання 1С 8» дозволяє автоматизувати такі процеси, як заповнення «Табелів обліку робочого часу», складання «Графіка відпусток» і т.д.
 • Операторам у супермаркетах, які приймають товар від постачальників і нараховують ціни в магазині, швидше виконувати свою роботу, користуючись операціями «Торгівля та склад».
 • Керівникам «Навчання 1С 8» дозволить заощадити на штатних одиницях та навчити своїх співробітників поєднувати кілька робочих функцій. Відправляючи співробітника на «Навчання 1С 8», ви заощадите на тому, що додавши зарплату та фронт роботи одному працівникові, вам буде не потрібно буде брати другу людину і платити їй повну ставку.

Що ми надаємо?

 • «Навчання 1С 8» з нуля – це актуальна та зрозуміла всім і кожному інформація, пов’язана з бухгалтерським обліком. Навіть починаючи з нуля, ви зможете працювати бухгалтером у невеликій компанії.
 • Глибокі знання щодо програми «1С» для тих, хто вже має загальні уявлення та навички роботи.
 • Курс «Навчання 1С 8» включає практичні заняття, розроблені для кожної категорії користувачів окремо, що допомагають засвоїти навички та вміння, пов’язані з родом діяльності учнів.
 • Навчання користуванню «1С 8» – це правильне введення даних та виконання операцій.
 • Певною мірою ми надаємо вам дорогу в життя. Курс «Навчання 1С 8» може подарувати вам нову професію бухгалтера, а бухгалтерам просунутися кар’єрними сходами, підвищивши рівень своєї кваліфікації.

Як правило, курс «Навчання 1С Підприємство 8» розраховане на 2-3 місяці з інтенсивністю занять 2-3 рази на тиждень.

Грамотність у питаннях «1С» – показник вашої освіченості, ерудованості та індивідуальності. Опануйте курс «Навчання 1С 8» і отримайте шанобливе ставлення співробітників вашої компанії до вас, як до професіонала своєї справи.

навчання 1с

 

Ми багато працюємо та гарантуємо успіх у навчанні «1С». Повірте у себе! І допоможіть собі отримати потрібну інформацію. Зателефонуйте нам. Успіхів!