0

Модуль обміну 1С / BAS та УкрПошта

Компанія «SoftUР» представляє Модуль Обміну «1С»/ BAS та «УкрПошта». Підходить для «1С Підприємство» (УТ, УНФ, УТП) та BAS. Для керованих форм.

5 800 ₴

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Модуль надаємо з закритим кодом

5 800 ₴

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Компанія SoftUР представляє Модуль Обміну 1С / BAS та УкрПошта. Підходить для 1С Підприємство (УТ, УНФ, УТП) та BAS. Для керованих форм.

Незабаром після установки цього модуля, ви зрозумієте, що він економить і гроші (відправки стануть дешевшими на 20%), і ваш час.

Для встановлення модуля, крім 1С/BAS, потрібно укласти договір з УкрПоштою, а також отримати Токен та ключ, які будуть вказуватися в налаштуваннях.

Який спектр послуг ви отримаєте завдяки модулю:

Відстеження відправлень
за штрихкодом

Розрахунок вартості посилки
за вагою та розмірами

Вибір типів відправлення

Заповнення даних
(відправника) автоматично

Вибір платника

Збереження контактів
одержувачів у списку

Заповнення даних
одержувача автоматично

Роздруківка ТТН для
наклеювання на посилку

Оформлення одразу
кількох відправлень

Пошук одержувача за
номером телефону

Пошук адреси відділення
за індексом

Відстеження відправлень
за штрихкодом

Розрахунок вартості посилки
за вагою та розмірами

Вибір типів відправлення

Заповнення даних
(відправника) автоматично

Вибір платника

Збереження контактів
одержувачів у списку

Заповнення даних
одержувача автоматично

Роздруківка ТТН для
наклеювання на посилку

Оформлення одразу
кількох відправлень

Пошук одержувача за
номером телефону

Пошук адреси відділення
за індексом

Чому «УкрПошта» ?

Наш модуль допоможе навіяти віру у вашу компанію та послуги УкрПошти. Ця поштова компанія не стоїть на місці та покращує якість свого сервісу. Останнім часом швидкість доставки збільшилася, залишаючи вартість послуг на вигідному для клієнтів рівні.

Самостійне оформлення посилки, роздруківка ТТН та наклеювання її на посилку – спеціально для вашої зручності та економії часу. Ви просто приходите до відділення УкрПошти та віддаєте працівникам посилку, не стоячи в чергах.

Модуль працює незалежно від встановлених модулів інших поштових служб.

Спеціальна пропозиція: акція на знижки до 20%

Купуючи Модуль «Нової Пошти», ви можете отримати додатковий Модуль «Viber» або «Telegram» зі знижкою 20%!

Не пропустіть можливість заощадити та зробити своє життя простіше з нашими зручними модулями. Зробіть замовлення прямо зараз!

Зацікавились?
Скористайтеся цією спеціальною пропозицією прямо зараз, заповнивши форму:

Відгуки про продукт

Олег
Read More
Это мой второй заказ, но как и с первым модулем - всё работает как нужно и специалисты отлично помогают! Я не специалист в BAS и мне не хочется с ней разбираться, поэтому синхронизацию магазина мне проще доверить «SoftUР», зная, что всё будет хорошо реализовано!
Айдар
Read More
Довго шукав та вибирав рішення для інтеграції BAS з «Укрпоштою». Потрібен був каталог постачальника з усіма необхідними даними: найменування, опис, зображення, характеристики, властивості і т.д. А у нас 5000 товарів із 80 властивостями і все треба завантажити в BAS і було все зовсім незрозуміло. Дякуємо розробникам «SoftUР» за дуже докладну консультацію та за покрокову демонстрацію у відео форматі практично будь-якої ситуації. Дуже допомогли. Дякую. Загалом, кому потрібно імпортувати в BAS будь-який прайс – ви знайшли те, що потрібно. Рекомендую.
Сания
Read More
Дуже корисний модуль для інтеграції складних прайсів із великою кількістю номенклатури та доставки поштою! Без «SoftUР» складно та довго завантажували прайси у свою базу та багато гаяли на оформленні, щоб відправляти замовлення по УкрПошті. Тепер все робиться за лічені хвилини. Зайняло час розібратися з модулем, але воно того варте! Дякую!
Previous
Next

Розширте свій досвід з нами: Набір додаткових послуг для наших цінних клієнтів

Вам подобаються вигідні пропозиції? Тоді увага! 
Купуючи Модуль «Нової Пошти», ми пропонуємо встановити додатково Модуль «Rozetka» або Модуль «Viber». А ще, якщо ви оберете комплексне встановлення, то зможете отримати додаткову вигоду за ціною!

Зробіть своє життя простіше та зручніше з нашими модулями. Поспішайте замовити вже зараз!

Інструкція по обміну 1С та УкрПошта:

У «1С Підприємство» заповнюємо дані для відправлення у «Замовленні покупця»:

«Відправника» та «Одержувача» можна вибрати з створених раніше або створити нового.

Вибір варіанта доставки.

Вартість підтягується автоматично із вартості у «Товарах». Далі вибираєте тариф (стандартний або експрес-доставка) та варіант дій, якщо одержувач не з’явиться на пошту за посилкою.

Можна формувати ТТН

Програма сама розраховує ціну за відправлення, дату та заповнює опис розрахунку. Натискання на «Отримати статус» дозволить дізнаватися про зміну статусу посилки від «УкрПошти».

Ярлик ТТН можна роздрукувати зручного для посилки розміру.

Далі ТТН зберігається в «1С» у «Журналі ТТН» та реєструються у вашому особистому кабінеті «УкрПошти». У «Журналі ТТН» ви зможете відслідковувати посилку та бачити всі створені ТТН за потрібний період часу.

У «1С» можна налаштувати надсилання повідомлень клієнтам про посилку або кілька посилок.

Коли кнопка змінює колір на червоний, це говорить про те, що повідомлення про цю посилку вже надіслано.

Ви можете не друкувати ярлики окремо, а роздрукувати все одразу наприкінці робочого дня, як і «Форму 103а».

Компанія «SoftUР» налаштує Вам обмін «1С» / BAS та «УкрПошти» так, що вам буде легко та зручно працювати з цією поштовою службою, а ваші клієнти зможуть вам повністю довіряти та продовжували робити замовлення!

Контакти

Номер телефону

E-mail

info@softup.com.ua

Наша адреса

вул. Велика Арнаутська, 76,
Одеса