0

Інтеграція Хорошоп та 1C / BAS

Ми налаштовуємо автоматичне вивантаження фідів з 1С у ваш інтернет-магазин на “Хорошоп” з певною періодичністю та перенесенням усієї інформації по товарах – описи, ціни, медіафайли тощо.

12800₴

*Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля до вашої BAS / 1С, але включає в себе перші 3 години роботи.

Модуль надаємо з закритим кодом

12800₴

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Компанія SoftUp легко та невимушено виконує інтеграцію 1C/BAS з платформою хмарних інтернет-магазинів “Хорошоп”. Ми налаштовуємо автоматичне вивантаження фідів з 1С у ваш інтернет-магазин на “Хорошоп” з певною періодичністю та перенесенням усієї інформації по товарах – описи, ціни, медіафайли тощо.

Хорошоп – полегшує турботи підприємців, допомагаючи не морочитися з особистим сайтом, а більше уваги приділити саме бізнес-процесам.

Компанія SoftUp НЕ СТВОРЮЄ сайт на платформі Хорошоп. Ми займаємося інтеграцією між цим майданчиком і 1C / BAS.

Мультиязичность в Хорошоп не підтримується, але її можна замовити, якщо у вас є інші модулі і вона вам необхідна (так само як і Автоперекладач).

Спеціальна пропозиція: акція на знижки до 20%

Купуючи Модуль Нової Пошти, ви можете отримати додатковий Модуль VIBER або TELEGRAM зі знижкою 20%!

Не пропустіть можливість заощадити та зробити своє життя простіше з нашими зручними модулями. Зробіть замовлення прямо зараз!

Зацікавились?
Скористайтеся цією спеціальною пропозицією прямо зараз, заповнивши форму:

Відгуки про продукт

Андрей
Read More
После интеграции BAS с платформой Хорошоп можно констатировать, что показатели наших продаж выше, чем в прошлом году
Олексій
Read More
Може здатися перебільшенням, але не скористайся ми інтеграцією з Хорошопом, так би і залишилися ще одним провінційним магазинчиком.
Тарас
Read More
Після ознайомлення з платформою, вирішили поставити в 1С. Все легко та просто.
Наталья
Read More
Остановили свой выбор на этом продукте. Получили возможность самого быстрого варианта создания работающего е-commerce. Экономим время на выгрузке товаров, деньги на необходимости покупать сервер и держать в штате разработчика.
Алексей
Read More
Рассматривали интеграции с другими маркетплейсами, но благодаря отзывам о Хорошопе выбрали интеграцию 1С с Хорошоп. Не пожалели. Это известный украинский маркетплейс, быстрый и легкий. В итоге для нас это оказался оптимальный вариант. И не ошиблись - в SoftUp нам всё быстро настроили, специалисты отлично справились - от настройки до обучения работе с модулем.
Олексій
Read More
Дуже тямущий модуль. Синхронізація із сайтом швидка. Хлопці в Софт допомагали розбиратися в користуванні на перших кроках, допомогли з усіх питань. Модуль є легкий у користуванні, також великий плюс це інтеграція з Новою Поштою та Privat24 та можливість зробити вивантаження товару у xml. У нас на сайті 30 000 товарів – все працює чітко. Рекомендую!
Михаил
Read More
Всем очень довольны. Больше всего радует то, что всё автоматически. Приятно понимать, что с модулем Хорошоп мои продажи соответствуют новейшим тенденциям. Работать с модулем одно удовольствие.
Сергей
Read More
У нас небольшой магазин, всего 100 товаров и несколько категорий. До работы с модулем Хорошоп они только приносили трафик. После интеграции, мы настроили фильтры, автоматическую выгрузку, автоматическое заполнение. Изображения автоматически выгружаются, легкая работа. Так же интегрировали с сервисами доставки и оплаты. Быстрая и удобная мобильная версия.
Previous
Next

Розширте свій досвід з нами: Набір додаткових послуг для наших цінних клієнтів

🎁 Вам подобаються вигідні пропозиції? Тоді увага! 🎁
Купуючи Модулю Нової Пошти, ми пропонуємо встановити додатково Модуль Rozetka або Модуль viber. А ще, якщо ви оберете комплексне встановлення, то зможете отримати додаткову вигоду за ціною! 💰

Зробіть своє життя простіше та зручніше з нашими модулями. Поспішайте замовити вже зараз! 🚀

Відкриваються нові горизонти: переваги використання Хорошоп для ваших потреб!

Розроблено більш ніж 130 готових функцій більш ніж 130 готових функцій для зручної роботи. Щоб ви могли створити свій магазин, вам нічого не потрібно додатково завантажувати, встановлювати та перевіряти. Вже за замовчуванням встановлені фільтри, каталоги, мультимовність, імпорт, SEO-налаштування, підрахунок залишків та функція порівняння товарів. Також ви зможете налаштувати онлайн-оплати, знижки, акції, відправку клієнтам листів або SMS-повідомлень, подарунків або сертифікатів.

Також своїм клієнтам платформа Хорошоп полегшить роботу з соцмережами та іншими маркетплейсами. спеціалістами хмарної платформи розроблено фіди для розвантаження на Розетку, Пром, Фейсбук тощо.

Своя служба підтримки. Для тих, кому важко самостійно розібратися з дизайнами на Хорошопі, фахівці відповідають на питання, проводять майстер-класи та підказують, як вирішити проблеми технічного характеру.

Платформа інтернет-магазинів Хорошоп стежить, щоб регулярно виходили зручніші оновлення для роботи з платформою, що допомагають просуванню товарів та інтеграції з іншими майданчиками.

У хмарній платформі впроваджено понад 1500 інтеграцій із різними сервісами. Це та послуги оплати (LiqPay, Приват24); сервіси 1С та подібні (Бітрікс24, RetailCRM, SalesDrive, ApixDrive, Торгсофт, МійСклад); поштові служби (Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, Делівері); сервіс для надсилання повідомлень SMS-Fly та сервіси, до яких можна підключитися через Zapier.

Більше 100 дизайнів, з яких ви точно знайдете для створення свого інтернет-магазину той, який доведеться вам про смак. І все це швидко, без веб-програміста та дизайнера.

SEO-оптимізація. Хорошоп допомагає клієнтам просувати їх інтернет-магазини завдяки впровадженню у свою платформу рекомендацій пошукачів та SEO-фахівців.

Контакти

Номер телефону

E-mail

info@softup.com.ua

Наша адреса

вул. Велика Арнаутська, 76,
Одеса