Обробка «Rozetka. Замовлення». Що ми пропонуємо?

Опубліковано

Як автоматизувати завантаження замовлень з Розетка? Розповідаємо детальніше.

Компанія «SoftUP» пропонує обробку, яка перевантажує замовлення з «Rozetka» на «1С» за допомогою технології API «Rozetka Marketplace». Різниця між автоматичною передачею за допомогою обробки та ручною передачею буде очевидною одразу.

«Rozetka. Замовлення» призначена для звичайної форми конфігурації УТП.

При створені замовлення від покупця обробка автоматично створює контрагента та/або договір, якщо його не було в системі.

Логін і пароль встановлюються в вкладці «Параметри підключення і завантаження». Після цього можна вибрати статуси замовлень.

У вкладках «Замовлення» і «Номенклатура» встановлюються вихідні дані замовлень, які використовуються при завантаженні документів з Rozetka.

Можна, звичайно, робити все «руками», як раніше. Але найкращий вибір для ефективності, надійності та швидкості обробки – «Rozetka. Замовлення». Якщо вам потрібно автоматизувати роботу з сайтом Rozetka, звертайтеся!

Недооцінювати переваги такої обробки стає нині серйозною помилкою. Нюанси автоматизації не всім відомі, а емоційне бажання бути попереду своїх конкурентів — є.

Ми пропонуємо простий вихід із ситуації всього за 5800 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у вашу «1С». Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

 

Інструкція по роботі Обміну особистого кабінету Розетка + BAS УТ.

Завантаження замовлень з «Rozetka» в «1С КУП» на YouTube.