0

Доставка, оплата та повернення

Доставка

Доставка у відділення «Нової пошти» або кур’єром «Нової пошти» за вказаною вами адресою.
Термін доставки — 2-3 дні.

Внесок

Оплата за допомогою прямого банківського переказу (онлайн-платежу).

Оплата повинна бути відправлена безпосередньо на наш банківський рахунок. Після оформлення замовлення платіжні реквізити будуть відправлені на вказану вами при замовленні адресу електронної пошти. Використовуйте ідентифікатор замовлення як платіжний код. Замовлення буде відправлено після надходження коштів на наш рахунок.

Оплата при доставці (Післяплата).

Оплата готівкою при доставці замовлення. Крім того, оплачується послуга повернення грошей, згідно з тарифами «Нової пошти» — 20 грн. + 2% від суми.

Повернення та обмін

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Обміну або поверненню підлягає тільки товар:

  • Який не був у використанні і не має слідів використання: подряпини, чіпси, потертості, програмне забезпечення не було змінено і т.д.
  • Повністю і без порушення цілісності упаковки.
  • При якому заводська розмітка і етикетки не порушуються.
  • Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки в тому випадку, якщо є висновок авторизованого сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушуються.

Для повернення товару з собою необхідно мати:

  • Товар у повній комплектації.
  • Документ, що підтверджує оплату.
  • Гарантійний талон.
  • Акт списання товару, виданий сервісним центром.
  • Паспорт та ідентифікаційний код.

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред’явлення відповідного позову, а в разі неможливості повернення грошей в цей день – в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше 7 днів.

Характеристики, зміст і обладнання товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення. У зв’язку з цим відсутність характеристик і / або повного комплекту товару, зазначеного в описі, не є підставою для набрання чинності гарантійних зобов’язань і об’єктом для внесення претензій. Інформація, розміщена на нашому сайті, має інформаційні цілі і містить характеристики товару, заявленого виробником на момент написання опису.