Інтеграція 1С з Rozetka Україна

Опубліковано

Маркетплейс Rozetka Україна – це багато інтернет-магазинів на одному майданчику. Ви значно збільшите потік клієнтів та заощадите компанії час, якщо ваш фронт-офіс на 1С:Підприємство злагоджено працюватиме з фронт-офісом Розетки. Тільки для цього потрібно налагодити обмін даними між двома системами.

Компанія SoftUp пропонує встановлення модуля, який здійснюватиме такий обмін.

Обмін здійснюється між Rozetka.ua та 1С різними даними:

 • Товари та їх категорії;
 • Залишки;
 • Ціни та знижки;
 • Властивості та характеристики;
 • Фотографії;
 • Виробникі.

Є обов’язкові властивості, які мають бути у товарів при завантаженні на Розетку, але за Вашим бажанням ми можемо їх переналаштувати. Обмежень за кількістю товару НЕМАЄ. Вивантажимо стільки, скільки потрібно.

Для встановлення Модуля роботи з Rozetka вам потрібно звернутися в компанію SoftUp. Ми не тільки встановимо, а й підлаштуємо під ваші потреби. після встановлення у вас з’явиться вкладка SoftUp, де будуть показані всі ваші налаштування, доповнення тощо.

 

Для роботи з Розеткою нам потрібно спочатку зайти в обліковий запис та налаштувати його.

Найважливіше – ввести логін та пароль від вашого кабінету Rozetka. Також, за бажанням, можна заповнити значення за замовчуванням, які будуть підставлятися під усі обробки, імпорти та вивантаження.

Внизу потрібно натиснути, що саме цей обліковий запис активний (ви можете створити кілька облікових записів, але активний може бути лише один). І є додаткове налаштування – чи потрібно змінювати статус товару під час завантаження замовлення.

Після того, як ви натиснули Записати обліковий запис, у вас автоматично створиться обмін із сайтом (на нашому прикладі обмін порожнім, тому що ми не заповнили логін та пароль вище). Тут же кнопка завантаження замовлень. тут у вас завантажаться ВСІ ЗАМОВЛЕННЯ, які були зроблені на Розетці.

Також можна подивитися всі обміни з сайтом, які є – коли вони були розпочаті, коли закінчені.

 

Якщо у вас не збігається номенклатура в Rozetka та 1С/BAS (а ви вже створили і ввели і те, й інше), у вас є можливість налаштувати зміщення кодів та вказати який код у Розетці та який у програмі обліку, щоб він збігався.

Вкладка Експорт товарів. Працює в один і в інший бік. Ви можете завантажити товари з програми в Rozetka. Для цього заповнюється список та натискаєте Вивантажити в XML. Ви створите XML-файл, який можна буде потім завантажити на маркетплейс.

Можна виконати і зворотну дію. Вибрати файл, який ви вивантажили з Розетки та заповнити в 1С/BAS

Все повністю самостійно. Безпосередньо з Rozetka. Не чекаючи інформації від постачальників, не заручаючись їх згодою чи умовами.

Ви зможете отримувати з Розетки список замовлень та завантажувати їх. Редагувати кількість ваших позицій у замовленнях та отримувати номери ТТН після надсилання поштовими службами.

Ви платите тільки за встановлення модуля в 1С, налагодження та перевірку роботи з Rozetka.ua. І все. Жодної щомісячної абонплати не потрібно!

Допомагаємо з розвантаженням на розетку прайс-листа, щоб маркетплейс уклав з вами договір і видав ключ API. Модуль ви отримуєте раз і назавжди. Час його використання не обмежений.

Все включено.

Працюємо на керованих формах та на звичайних. Встановимо і типові, і нетипові самописні зміни. Забезпечимо повну функціональність та налаштуємо всі можливості синхронної роботи 1С та Rozetka. Модифікуємо під будь-які Ваші вимоги та потреби.

YML прайс створюється необхідної вам структури, на FTP розетки вивантажується автоматично. Вивантажені товари зможете відключати.

Чому варто звернутися до SoftUp?

 • Встановлюємо та налаштовуємо під Ваші вимоги.
 • Перевіряємо, як відбувається синхронізація 1С Підприємства та Вашим магазином на Розетці.
 • Навчаємо роботу з модулем.
 • Вносимо необхідні доопрацювання, пропонуємо супровід.

З нами можна не боятися, що Ваші дані потраплять ще кудись крім Rozetka.ua. Також, для особливо педантичних клієнтів, ми можемо здійснити фізичний обмін між Розеткою та 1С.

Поспішайте придбати Модуль обміну між Rozetka.ua та 1С за 5800 грн.

Отже, підіб’ємо підсумки.

Навіщо варто пов’язувати Вашу управлінську базу безпосередньо з маркетплейсом Rozetka Україна?

 • Прямий зв’язок із розеткою.
 • Немає обмеження щодо кількості товару.
 • Вам не треба платити абонплату.
 • Час використання модуля не обмежений.
 • Все включено. Аll inclusive від SoftUp.

Інструкція по роботі обробки Обміну кабинету Розетка + BAS УТ

Завантаження замовлень з ROZETKA в 1С КУП на YouTube

Інструкція роботи з Rozetka для 1С на YouTube