Система нарахування бонусів для конфігурації УПП

Опубліковано

Пропонуємо систему нарахування бонусів, розроблену на конфігурації УПП.

1 бонус = 1 грн.

Включає в себе кілька процедур:

Зовнішня обробка «Встановлення значень констант бонусів».

Можна встановити відсоток бонусу, який нараховуватиметься на картку покупця під час купівлі товару.

Період дії нарахованих бонусів – кількість днів від дати покупки.

Відсоток бонусу на акцію та його період дії обчислюється у днях.

Текст СМС на акційні бонуси надсилатиметься на той номер телефону покупця, який зазначений у довіднику контрагентів.

У День народження покупця йому також нараховуються бонуси (дата народження має бути попередньо проставлена ​​у довіднику контрагентів). Бонус на день народження та період дії бонусу обчислюються у днях.

Максимальний відсоток нарахування бонусів за одну покупку дорівнює сумі покупки.

Обробка “Бонус на акції”

Щоб налаштувати нарахування бонусів на певні акції, вибирається властивість номенклатури, за якою вона заповнюється та відзначається вибором. На неї встановлюються бонуси. Таким чином, при купівлі акційного товару нараховується покупцю бонус. І не нараховується для придбання будь-якого іншого товару.

Закладка «Покупці» — У ній заповнюються покупці, яким буде відправлено СМС про акцію. З обраного місця створення контрагента.

Закладка «Встановлені бонуси» — У ній заповнюється товар, на який було встановлено можливість нараховувати бонуси на акцію. За бажання це можна видалити/скасувати.

 

Обробка SMS на ДР

Обробка заповнює іменинників на обрану дату та надсилає їм СМС.

У момент продажу товару касир зазначає карту клієнта. Якщо нарахування бонусів на товар є можливим, вони нараховуються на вибрану картку відповідно до процентів, зазначених у налаштуваннях. Покупцеві надсилається СМС про суму нарахованих бонусів.

Якщо клієнт вже має на карті бонуси, він може їх використовувати при покупці. Для цього касир у табличній частині чека вказує кількість бонусів, які клієнт хоче використовувати. Сума оплати зменшується на суму вказаних бонусів. Система перевіряє, чи не перевищує кількість бонусів, що використовуються, загальну суму бонусів на карті клієнта. Якщо є перевищення, на екрані відображається повідомлення і документ блокується. Якщо бонуси не перевищують загальну кількість бонусів на карті, бонуси знімаються і покупцю відправляється СМС про кількість витрачених бонусів.

При закритті зміни касира (при формуванні Звіту про роздрібні продажі), бонуси, що використовуються, враховуються автоматично, і сума виручки зменшується на суму використаних бонусів.

Також, при поверненні товару, система автоматично враховує використані бонуси. Клієнту повертається сума оплати, а на його картку повертаються використані бонуси.

Телефонуйте +38(093) 10 396 10.

Ми допоможемо впровадити та запустити систему нарахування бонусів. Вартість модуля 4 000 грн.

Відеоінструкція по роботі з бонусною системою на YouTube

Ми також встановлюємо та налаштовуємо торгове обладнання.