...
0

Dynamics 365 Business Central

Представляємо вам український аналог 1С від нашого партнера, компанії АСАБDynamics 365 Business Central – який дозволяє керувати усіма бізнес-процесами у єдиній ERP-системі.

Підтримка бізнесу під час війни особливо цінна, тому що ми всі розуміємо, які труднощі зараз він зазнає.

Продукт Dynamics 365 Business Central – доступне пакетне рішення, розраховане на малий та середній бізнес, що спирається на 21-річний досвід розробників і більш ніж 450 впроваджених проектів.

Переваги Dynamics 365 Business Central:

  • Зручний інтерфейс, адаптація налаштувань продукту під діяльність компанії та окремих користувачів
  • Інтеграція з продуктами Microsoft
  • Бізнес легко масштабується завдяки підтримці фінансової звітності за міжнародними стандартами
  • Управління закупівлями, продажами, персоналом та фінансами в одному місці – в єдиній системі

Пакетне рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central представлено у 3 варіантах:

  • IW Фінанси
  • IW Торгівля
  • IW Кадри та заробітна плата

Пакет IW Фінанси – для ведення бухгалтерського, управлінського та податкового обліку та формування звітності з МСФЗ. Від 1200 у.е.

Пакет IW Торгівля – управління закупівлями, бухгалтерією та податковим обліком. Від 1900 у.е.

Пакет IW Кадри та заробітна плата – управління персоналом та нарахуванням зарплат відповідно до українського законодавства. Від 1500 у.е.

– Що являє собою ERP-система?

– ERP-система –

це система, яка допомагає бізнесу автоматизувати процеси, планувати ресурси, управляти фінансами, торгівлею, постачанням, виробництвом, кадрами. Для власників компанії та топ-менеджерів зручна тим, що надає безліч аналітичних даних, оптимізує робочі процеси та допомагає приймати найбільш оптимальні рішення.

ERP-система інтегрує інформацію, що надходить з різних відділів і збирає окремі дані. Що дозволяє використовувати лише цю систему замість кількох окремих. Це зручніше і співробітникам – ніяких відкритих вікон на комп’ютері, вся необхідна інформація в одній програмі – і економія часу, і економія нервів.

І вся робота в режимі реального часу, що прискорює прийняття рішень та виявляє проблеми відразу ж у міру їх виникнення. Знову ж. Чим раніше дізналися про проблему, тим вища ймовірність все виправити швидко.

– Наскільки захищені дані компанії? Адже програма працює в онлайн.

– Захищені та на дуже високому рівні!

– Кому із співробітників надається доступ до системи?

– Ліцензія не потрібна зовнішнім бухгалтерам чи аудиторам. Співробітникам компанії потрібна ліцензія, щоб працювати із продуктом. Безкоштовний доступ надається 1-3 користувачам.

– Чи можна працювати з програмою з мобільного чи планшета?

– Так.

Выбирайте для себе найбільш вигідне рішення та розвивайте свій бізнес! Microsoft Dynamics 365 Business Central – це продуманий план ведення бізнесу на достатній час вперед! Купуєте пакет поки це вигідно і насолоджуєтеся автоматизацією. Ну хіба не найкращий подарунок собі на Новий рік?

Dynamics 365 Business Central

ІНШІ НАШІ ПРОДУКТИ

Наша страница на  Facebook