...
0

Вивантаження товарів з сайту на ROZETKA

Виникає багато питань про те, як товар вивантажується з сайту магазину в ROZETKA. В принципі, саме слово «вивантаження» говорить нам про те, що нічого своїми руками з вашого інтернет-магазину на сайт Розетки не потрібно переносити. Вивантаження – це щось автоматичне. Отже, більш детально: що це таке?

Скажімо, ви вже оцінили всі переваги додаткового розміщення вашого товару на торговій платформі з багатомільйонною аудиторією, зареєстрованої на ROZETKA, заповнили інформацію про ваш магазин і отримали файл з вимогами до розміщення товару. Що далі?

А далі у нас створення yml прайсу для Розетка. Ви можете завантажити і заповнити його самостійно. Рекомендуємо встановити спеціальний модуль в програму 1С, який зробить це автоматично. І не просто розвантаження товарів. Автоматично під час вивантаження буде підтягуватися все – описи товарів, фото, ціни, наявність, артикули, розміри і т.д.

Вивантаження на ROZETKA і 1С?

А саме саме в ній відбувається вся синхронізація даних між вашим інтернет-магазином і обліковим записом на ROZETKА. І навіть якщо ви ще не створили інтернет-магазин, все одно можна продати на Розетка, маючи тільки програму 1С.

Ніякої ручної праці, ніяких помилок. Тільки автоматизація і реальна картина продажів. Ви можете розміститися відразу на декількох маркетплейсах – Rozetka.yua, Prom.ua і т.д. Внісши зміни в 1С на продукт (в описі, ціні, наявності), вони потрапляють в інші торгові портали, такі як Розетка, тільки без вашої участі.

В результаті у вашому магазині завжди є інформація на великій торговій платформі, що означає задоволених клієнтів, хороші відгуки, високу репутацію магазину.

Вивантаження на Rozetka – створити прайс.

Для того, щоб прайс Rozetka був вивантажен на маркети, агрегатори цін і т.д., він повинен бути стандартного формату yml або XML.

Він може виглядати як вивантаження xml прайса, у вигляді файлу:

Він враховує параметри:

  • Назва магазину
  • Посилання на інтернет-магазин
  • Зазначення валюти, цін
  • Категорія
  • Наявність або відсутність
  • Фото та назва карток
  • Торгова марка або бренд
  • Опис продукту і характеристики.

Створення xml для розетки 1С генерується автоматично. Файл може містити будь-яку кількість товару.

Як бачите, це зовсім не складно. Але якщо ви не хочете все це робити самостійно, компанія SoftUp готова допомогти вам створити і вивантажити xml прайс для Розетки. А також можна замовити установку модуля в 1С, який зробить все сам.

Чому ми?

Ми маємо великий досвід роботи з XML-файлами і добре вивчили всі вимоги, які маркетплейси накладають на інтернет-магазини. Оплата наших послуг включає в себе доопрацювання прайсів, якщо вони необхідні, до повного прийняття файлу.

Ще один приклад файлу XML Rozetka

Цілком справедливо уточнити, скільки коштує Вивантаження на Розетку. Приємний сюрприз – всього 3800 грн.* У вартість входить весь перелік послуг, описаних вище.

*АЛЕ! Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Выгрузка товаров на Rozetka.ua. Автоматически. Из 1С на YouTube