Встановлення відеоспостереження в під’їзді

Опубліковано

Відеоспостереження під’їзду – процес, який асоціюється з чистотою, порядком та адекватною поведінкою мешканців у під’їзді. Спокійно залишити на поверсі коляску, санки чи велосипед, бо у квартирі немає для них місця – звучить як щось природне. Адже у під’їзді із відеоспостереженням безпечно.

Під’їзди без відеоспостереження дуже популярні серед злочинців та правопорушників. Однак це зовсім не означає, що під’їзди із відеоспостереженням дадуть вам 100% гарантію від проникнень зловмисників. Але значно скоротить таку можливість. Не кожен відвідувач квартири захоче проникати до неї незаконно, бачачи, що його записує камера. А якщо вже недалекоглядний зловмисник наважиться розкривати квартиру, встановлені камери допоможуть розкрити злочин.

За великим рахунком, відеоспостереження під’їзду – єдиний помічник у запобіганні та розкритті квартирних крадіжок. Або інших правопорушень, які можуть статися у під’їзді – пограбування, напад тощо.

Для кожного з мешканців можна налаштувати підключення до системи відеоспостереження.

Що мешканці при цьому отримають?

• Перегляд записів з відеоархіву;
• Бачити, що відбувається у під’їзді та на поверсі в режимі онлайн;
• Можливість віддаленого підключення та спостереження, навіть перебуваючи не вдома.

Відеоспостереження під’їзду – гарна справа, навіть якщо у вас є консьєрж. Все ж таки далеко не все від консьєржа залежить. А от якщо у вас і консьєрж, і відеоспостереження – це максимальний контроль за безпекою мешканців. Особливо якщо до консьєржа потрапляють дані в комплексі – з поверхів, сходів, ліфтів, прольотів.

Якщо ви хочете встановити відеоспостереження під’їзду, то зовсім необов’язково перелопатити весь інтернет у пошуках того, хто це здійснює, і витрачати велику суму. Звертайтеся до компанії SoftUp. Ціни щодо бюджетних. Можна переконатися у цьому  тут.