...
0

Установка відеоспостереження на складі

Відеоспостереження на складі потрібно встановлювати одразу. Адже він потребує охорони.

Зазвичай склади – це великі території, розбиті різні функціональні зони:

  • Зберігання;
  • Сортування та комплектація товару;
  • Офіс;
  • Кімнати відпочинку працівників складу;
  • Навантаження та вивантаження;
  • Технічне приміщення;
  • Автостоянка.

Щоб не пам’ятати постійний контроль за пересуваннями навантажувачів, автомобілями постачальників, що в’їжджають, зберіганням товару, роботою співробітників, порядком на території складу і КПП, найпростіше встановити відеоспостереження. І можна не хвилюватися, що охорона не впорається зі своєю роботою. Цілком природно, що якісно контролювати склад, без допомоги техніки, спираючись лише на людський фактор, важко.

З камерами навіть кілька людей охорони впораються із захистом складу від крадіжки персоналу, проникнення чужих та зможуть запобігти злочинам. При правильному розміщенні камер витрати на відеоспостереження можна знизити до мінімуму.

Відеоспостереження в зоні зберігання

У цій зоні потрібно враховувати висоту приміщення і довжину прольотів між стійками. Виходячи з цього, камери встановлюються простими або поворотними, низько- або високошвидкісними. Набагато цікавіше, якщо охоронець може використовувати джойстик для управління камерою (збільшити, безпосередньо до підозрілого об’єкта). Більше камер у цій області можна налаштувати для певного маршруту відстеження. Поворотні камери коштують, звичайно, дорожче, але одна поворотна замінює кілька статичних.

Відеоспостереження в районі сортування та збору

Це теж досить велика площа складу. Що також є постійним рухом. Бажано мати камери загального огляду по всій зоні. Або встановіть одну роторну, щоб стежити за всіма рухами.

Відеоспостереження в зоні завантаження і розвантаження

У цій області камери повинні мати високу роздільну здатність. Щоб дізнатися, що і скільки було завантажено, що і скільки вивантажено. А якщо таких зон кілька, то камери потрібні кожному.

Відеоспостереження периметра території

Ви не зможете особисто бути впевненими у кожному працівнику свого складу. Буває не лише сторонні зловмисники намагаються проникнути на склад, а ще й співробітники вважають, що десь щось погано лежить, і це можна забрати зі складу із собою. Або намагаються для цих цілей проникнути на склад у свій вихідний день. Не смійтеся, це сумно.

Встановіть відеоспостереження за периметром. Камери тут повинні бути особливі – вуличними (які працюють за будь-якої погоди, при опадів, за будь-якої температури) та вузькоспрямованими (об’єктиви з великою фокусною відстанню). З однією такою камерою охорона фіксуватиме 60-80 м території. У таких камер можна настроїти спрацьовування на рух.

Чим вище вам потрібно встановити камеру, тим більш високошвидкісною вона повинна бути з оптичним збільшенням високої точності.

Загалом, встановлений відеоспостереження на складі вас безсумнівно порадує. Камери не впадають у вічі, не громіздкі та естетично приємні. А подивитися на ціни за камери та встановлення  можна тут.