Охорона будинку. Відеоспостереження

Опубліковано

Пропонуємо чудову ідею охорони будинку: уявіть собі, що ви встановили відеоспостереження. Що відчуваєте? Напевно, кожній людині хочеться почуватися вдома в безпеці. І навряд чи комусь може сподобатися зазіхання на майно із боку сторонніх людей. Можна убезпечити себе високим парканом та міцними воротами. Але, повірте, встановлення відеоспостереження в будинку подарує велике відчуття безпеки.

Якщо у Вас є дача, яку ви відвідуєте іноді або тільки влітку, у вас буде насолода бачити онлайн як на ній справи у вашу відсутність.

Звичайно, не дуже цікаво, щоб вевся запис відеоспостереження, якщо ви відсутня на дачі місяцями. Можна налаштувати так, щоб запис включався тільки при попаданні в об’єктив якогось руху: людину, машину. Або уявіть, що запис починається при розбитті скла, перетині певної території і т.д.

За бажанням, до камер відеоспостереження можна підключатися будь-яким зручним способом (був би інтернет) – за планшетом, комп’ютером, смартфоном або ноутбуком.

Це дорого?

Витрати залежать, звісно, від кількості камер. Т.к. ми говоримо про приватний будинок (житловий або дачний), то бажано мати кілька камер в будинку і кілька на території. Чим більше будинок, тим більше може знадобитися камер. Зрештою, тим більша ймовірність запобігти проникненню або ідентифікувати порушників вашої власності. Але останнє слово про кількість камер, звісно, за господарем будинку. Повний прайс на послуги з встановлення відеоспостереження тут.

За великим рахунком, витрати на відеоспостереження будинку невеликі. А можливість бути в курсі ситуації, що відбувається у Ваших володіннях, залишається на все життя. І з’являється можливість реагувати на якусь ситуацію вчасно.