Вчасно каса – ПРРО для 1С та BAS

Опубліковано

Ви шукаєте зручний аналог касовим апаратам? Вчасно касаце ще один програмний РРО для вашого бізнесу. Це відхід від касових апаратів та видача електронних чеків.

Давайте розповімо, які можливості дає цей програмний реєстратор розрахункових операцій.

Якщо у вас вже є досвід роботи з ПРРО, то ви легко зможете керувати касами дистанційно та вести керування цін на товари в особистому кабінеті. А інтеграція з 1С чи BAS ще більше полегшить ведення бізнесу.

Економія на торговому обладнанні – нічого не потрібно купувати додатково.

Інтернет-магазин легко інтегрується з Вчасно каса через API. А всі фіскальні чеки відправляються клієнтам електронною поштою або в месенджер. Це дуже зручно!

Тестовий період – 14 днів

Вартість за одну касу – 150 грн/міс

НЕ ПОТРІБНІ касові апарати, книги обліку, відкриття та закриття змін на місцях, т.к. вся робота автоматизована. Це дуже легко!

– Наскільки офіційна робота магазинів та інших торгових компаній із програмним РРО?

– З 1 серпня 2020 р. в Україні офіційно дозволено користуватись ПРРО замість звичних касових апаратів. А з 1 січня 2022 р. використання РРО чи ПРРО стане для більшості власників бізнесу обов’язковим. ВСТИГНІТЬ ПЕРЕЙТИ!

Вчасно каса. Як почати працювати?

  • Зареєструватися у «Вчасно.Каса». Це легка та швидка процедура, після якої ви отримуєте доступ до особистого кабінету.
  • В особистому кабінеті заповнюєте форму «Магазин». Якщо ваша торгова точка (точки) вже зареєстрована в податковій, просто додаєте їх.
  • Після цього в особистому кабінеті заповнюєте форми «Каса» та «Касир». Якщо каса вже реєструвалася у податковій, просто додаєте її.
  • Щоб могли формуватися та видавати чеки, вкажіть види оплат по касі та податкові групи, з якими працюєте.
  • Тепер ви можете створити перший електронний чек. Він та всі наступні автоматично реєструються у податковій службі.
  • Для передачі чека покупцю виберіть зручний спосіб відправлення – поштою, через месенджер, у вигляді QR-коду або в роздрукованому вигляді. Будь-який спосіб зручний, швидкий та законний.
ВчасноКасса

Компанія SoftUp готова допомогти розібратися в налаштуванні програми та інших питань, пов’язаних з автоматизацією торгівлі. Ми працюємо в цій сфері понад 5 років і за цей час навчилися ідеально інтегрувати різноманітні програмні продукти з 1С та BAS для клієнтського бізнесу.

Є питання? – Задавайте!

Перед тим, як ви підключите програмний РРО вчасно Каса, ви можете протестувати перші 300 чеків БЕЗКОШТОВНО.

Програмне РРО. Налаштування