Місія «SoftUP»

Опубліковано

Наш дивіз: «Працюй якісно чи не працюй взагалі.»

Хто наші клієнти?

Нашими клієнтами є представники будь-якого виду бізнесу: малого, середнього та великого. У переважній більшості випадків це клієнти чи компанії, чий бізнес пов’язаний із продажем товарів чи послуг. Послуги, які надає компанія «SoftUP» – це полегшувати продаж замовника за допомогою автоматизації «1С» та виділяти переваги його продажів, інтегруючи «1С» з іншими системами, тим самим забезпечуючи зручність і нашому клієнту, і його покупцям.

Завдяки тому, що ми розвиваємося в послугах «1С» , за час існування на ринку ми попрацювали і з бізнесменами-початківцями, і навіть із солідними компаніями: у сфері громадського харчування, логістики, з інтернет-магазинами та ломбардами, меблевого виробництва, автодилерства, медицини та і т.д. Загалом, усім тим, хто не любить стояти на місці, завжди знайдеться поле та можливість професійного зростання, а ми із задоволенням проконсультуємо та полегшимо цей процес. Про всі закриті нами проекти читайте на сторінці «Наші клієнти».

Ключові цінності та потреби наших клієнтів – це відповідність якості наших послуг та заявлених цін за них. Замовникам важливо, щоб ми укладалися із виконанням завдань у ті терміни, які ми обговорили заздалегідь, до початку роботи. При цьому клієнтам важливо, щоб автоматизація «1С» йшла в ногу з часом, а не з відставанням на кілька років. Це означає своєчасні оновлення конфігурацій «1С», використання останніх версій тощо.

Миссия компании: что это такое, примеры, как написать миссию компании

Компанія «SoftUP»— на ринку були, є, і будемо! Ми закохані у свою роботу.

Ми робимо не тільки як хоче клієнт, ми допомагаємо йому знайти краще рішення!

Що SoftUp пропонує ринку?

Як і все в 21-му столітті, ми живемо за принципом «Будь у тренді!». Починали ми із повного спектру послуг «1С». Раніше розповсюдженою конфігурацією було «1С Підприємство 7.7», потім стали трендовими різні версії «1С 8.х». Наразі до «1С» підприємство додалося BAS. Змінюється багато, «1С» додає нові версії, оновлює конфігурації. Пізнавати нове можна завжди, а рухатись вперед — найважливіше в роботі для нас.

Наша компанія спеціалізується на роботі у наступних сферах:

  • Автоматизація на базі «1С» (у тому числі і «1С» у хмарі).
  • Розробка додатків для смартфонів та ПК.
  • Вбудовування в «1С» модулів для синхронізації з месенджерами, банками, маркетплейсами, поштовими службами тощо.
  • Оренда серверів, установкою ПЗ.
  • Налаштування автоматичної звітності (ПРРО).

Найбільше у нас досвід роботи з:

  • Підключення різних програмам «1С».
  • Супровід «1С» та оцінювання бізнесу клієнтів у перспективі.
  • Модулі обміну (з «Розеткою», «Новою Поштою», «Приват 24»).

Наша ключова перевага

Наша ключова конкурентна перевага полягає в тому, що ми пропонуємо «1С»-супровід та оцінку бізнесу клієнтів у перспективі. Виходячи з цього, ми пропонуємо подальші доопрацювання на базі «1С», але без тиску, залишаючи за клієнтом останнє слово.

Наші стейкхолдери

Нашими стейкхолдерами є наші партнери. Серед них: постачальники торговельного обладнання, спеціалісти з просування, розробники програмного забезпечення, орендодавці хмарних серверів, організатори бізнес-конференцій.

Не кажучи вже про програмістів-розробників, службу підтримки, контент-менеджерів — наших співробітників.

І наші партнери, і наші співробітники розумні, цікаві, приємні люди з усіх куточків нашої країни. І всі ми допомагаємо клієнтам «SoftUP»! З «1С» та інтеграцією у нас міцні узи, які ми не маємо наміру відпускати.

НАШІ ЦІНИ