0

Комплексна автоматизація бізнесу

Розвиток технологій не стоїть на місці і комплексна автоматизація бізнесу стрімко набирає обертів. Послуги з автоматизації можуть бути надані в різних сегментах ринку.

Комплексна автоматизація бізнесу - це просто!

Переваги:

  • Магазини та супермаркети – Автоматизація цього бізнесу скоротить витрати на 1/3, зберігаючи прозорість процесів. Скориставшись автоматизацією, ви будь-якої миті часу матимете доступ до реальної інформації.
  • Каси – Не скупіться придбати обладнання для автоматизації кас (сканери, принтери чеків, зчитувачі карток). Це збільшить продуктивність продажів. Цілком очевидно, що Ви в будь-який момент зможете дізнатися інформацію про залишки та продажі, а також контролювати роботу бізнесу.
  • Аптеки – Щоб збільшити прибуток та скоротити витрати, можна автоматизувати склад та облік товарів. Витративши спочатку, зрештою – ви заощадите!
  • Кафе та ресторани – Як автоматизація бізнесу відноситься до сфери громадського харчування? Говорячи зрозумілою мовою, встановивши програму обліку, Ви запобігтимемо випадкам розкрадання і самостійно зможете контролювати рух грошових коштів та товарів. Для співробітників все дуже просто – замовлення клієнтів автоматично потрапляють до комп’ютера та передаються на кухню, кухарям. Додатковим плюсом є той факт, що завдання, що надходять до системи, вирішуються і на рівні облікової, і на рівні фронт-офісної систем. Підходить навіть на маленьких кафешках, не кажучи вже про великі ресторани. Блискуче, чи не так?

А яка галузь діяльності у вас? Зважилися на комплексну автоматизацію свого бізнесу разом із «SoftUp»?

Види автоматизації