Комплексна автоматизація складів

Опубліковано

Розумних власників складів чи великих магазинів цікавить комплексна автоматизація. Тому що використання таблиць Excel навряд чи враховує всі нюанси. Без автоматизації спроби розширити підприємство та вивести його на новий рівень обернуться невдачею.

Необхідність обліку в інтернет-магазині

Розумні підприємці розуміють, що автоматизація складу дає змогу вести його облік. Тут все просто: облік дозволяє будь-якої миті часу бути в курсі актуальної інформації. Про те, що на складі відбувається із кількістю товару. Як самому власнику, так і менеджерам та замовникам.

Що дасть автоматизація? Пояснюємо.

Причина #1: Чи не потрібно витрачати час, з’ясовуючи наявність товару. Це автоматично відображатиметься в описі. Ваш робочий час протікатиме спокійніше, т.к. не буде плутанини з відправкою не того товару або того замовника.

Часто, коли власники відкривають склади або інтернет-магазини, вони займаються розробкою сайтів, але не так багато часу приділяють їх автоматизації. Потім через це виникають проблеми.

Причина #2: Автоматизація складів значно полегшує облік проти програмами Excel.

Якщо ви навіть не взялися за автоматизацію з перших днів роботи складу, не закидайте можливість зробити це на будь-якому етапі вашого бізнесу. Спочатку замовлень не так багато і програма Excel справляється з їх урахуванням і здається, що вона справлятися постійно. Замовлень стає більше – функцій Excel не вистачає їх обробки.

Причина #3: Автоматизація складу дозволяє мати своєчасну інформацію про замовлення (статус замовлення, його час прибуття) всім: кур’єрам, менеджерам, замовникам, власникам складів тощо.

Причина #4:Автоматизація складів підходить компаніям будь-якої величини і не є проблематичною для великих складів. Головне – не відкладати, тоді автоматизація проходить і швидше, і якісніше, і економніше за бюджетом. Чим більший склад, тим, звичайно, довше займає впровадження автоматизації. Тим більше, що якщо склад автоматизується вже через якийсь час після початку свого функціонування, то накопичилися якісь дрібні помилки, зроблені працівниками. Це людський фактор, і це нормально. З такими «збоями» чудово впораються майстри компанії СофтАп. Зекономимо Ваш час та сили, не затягуючи процес.

 

Чи достатньо мотивація для того, щоб почати автоматизацію складу прямо зараз?

Якщо так, то у багатьох з вас вже виникло просте та логічне питання: з чого почати?

Автоматизація складів від SoftUp:

  • Ви можете замовити установку вже готового рішення.
  • Замовити рішення, в якому будуть відображені всі нюанси, які вам потрібні для обліку на складі.

Можливо, ви вирішили автоматизувати склад, але не можете вибрати програмне забезпечення. Буває, що вибираєш готове рішення, але в результаті воно не підходить, тому що. можуть влаштувати його базові функції.

Тоді радимо замовити індивідуальні рішення у тих, хто знає, як це робити. Ні, можна, звичайно, шукати і пробувати самі, але цей шлях, якщо і увінчається успіхом, то займе довше часу. А вам же потрібне рішення «під себе», яке будь-якої миті можна змінити і підкоригувати, додавши необхідні функції, правда? Вже зараз вам потрібна автоматизація складу, так?

Тоді Вам – до нас! І ми справді знаємо, як підібрати індивідуальні рішення для складів.

Автоматизація складу. Що ви отримуєте?

  • Тільки вдумайтеся: час для обробки та збору замовлень зменшиться.
  • Проблем із комплектацією замовлення більше не буде. Ні однієї.
  • Операторам, які відповідають на телефонні дзвінки, буде набагато простіше працювати.

Якщо Ви ще не знаєте, який варіант автоматизації складу Вам ближче до серця, зверніться за консультацією до SoftUp.

 

ІНШІ ВАРІАНТИ АВТОМАТИЗАЦІЇ