Автоматизація кінотеатрів

Кіно з кожним роком стає все цікавішим, а автоматизація кінотеатрів стала буденністю для їх власників, і навіть пріоритетом. Співпрацюючи з SoftUp, ви отримаєте спеціально розроблений, цікавий програмний комплекс для автоматизації діяльності персоналу вашого кінотеатру. Після цього відбудеться збільшення продажів ваших послуг.

Люди люблять ходити в кіно за новими цікавими емоціями і перетворили поїздки в кінотеатри на повсякденне заняття. А для власників кінотеатри стали стабільними джерелами прибутку. SoftUp пропонує широкий спектр програм 1С. Будь-який з них врахує особливість діяльності кінотеатрів і автоматизує навіть найскладніші нюанси роботи.

Хочете знати, що програма 1С може зробити для автоматизації кінотеатрів?

Автоматизація кінотеатрів. Що нам робити?

  • Налагодити схему організації бронювання та продажу квитків.
  • Налаштуйте моніторинг сеансів у мережі.
  • Максимально деталізувати інформацію про дистриб’юторів фільмів та сеанси.
  • Поліпшення обслуговування клієнтів.
  • Спростити роботу працівникам кінотеатру.
  • Швидко усувають велику кількість труднощів.
  • Створення багатьох різних звітів.

Завдяки програмі 1С ви можете легко проаналізувати, наскільки ефективний ваш бізнес. Швидко завантажуючи звіт про продажі кас, ви зрозумієте, як є попит на той чи інший фільм. А можливість віддаленого доступу до системи дає власнику або адміністратору можливість контролювати продуктивність персоналу.

Автоматизація кінотеатрів вигідна не тільки підприємцю, а й глядачам. Наприклад, довгі черги в касах кінотеатру гарантовано відлякують бажання наступного разу простоювати. А програма 1С може повністю врятувати вас від проблеми довгих черг. А бронювання та купівля квитків через інтернет роблять процес продажу квитків найзручнішим. І в підсумку і найвигідніше для майбутніх прибутків.

ІНША АВТОМАТИЗАЦІЯ