...
0

Програма 1С відділ кадрів

Навіщо потрібна 1С у Відділ кадрів? Програми 1С не перестають покращуватись та поповнюватись оновленнями. Програма 1С обліку кадрів автоматизує і полегшує завдання, виконувані персоналом. Полегшує роботу, роблячи її зручнішою та ефективнішою.

Як правило, співробітники відділу кадрів не розпещені легкою роботою. Їхня діяльність досить скрупульозна і відповідальна. До того ж їм доводиться займатися накопиченням особистої інформації про працівників компанії або підприємства. А чим більше підприємство, тим складніше зберігати та обробляти картотеку особових справ працівників. Ще більше складності та пригод додає постійна плинність кадрів та складання архівів звільнених працівників. Ви можете значно спростити зберігання та впорядкування інформації, перевівши документацію в цифровий вигляд, комп’ютерну базу даних. При цьому залишаться складнощі з урахуванням прийомів та звільнень.

Компанія СофтАп пропонує вам чудове вирішення цієї проблеми. Автоматизація обліку кадрів за допомогою програми 1С. Більше ніякої плутанини з обробкою та зберіганням інформації, жодної марної втрати часу та ідеальна організація особистих справ. І все це автоматично.

Програма 1С обліку кадрів автоматизує процедури прийому та звільнення, обробляє інформацію про співробітників, аналізує її та надає безліч видів звітів у потрібній формі.

Компанія Софт Ап Одеса гарантує вам, що ми оптимізуємо роботу відділу кадрів на вашому підприємстві, і ви зможете швидко і просто отримувати всі необхідні аналітичні дані, а співробітники відділу кадрів позбавляться рутини у вигляді одного й того ж занесення інформації до різних документів.

Ще один момент – інформація, що потрапляє до відділу кадрів, має залишатися конфіденційною та потребує захисту. Програма 1С для відділу кадрів дозволяє налаштувати розмежування доступів та зберегти безпечне ведення справ персоналу компанії.

Ласкаво просимо! Зв’яжітьсяз нами!