...
0

ЕЦП в 1С (електронний цифровий підпис)

Коли ви стикаєтеся з документообігом в 1С, виникає необхідність мати в ньому ЕЦП в 1С (електронний цифровий підпис).

Навіщо? Насамперед це вимога ДСТУ. А також, щоб важливі документи, створені в 1С, мали юридичну силу.

Наша залежність від цифрових технологій у сучасному світі призводить до того, що документообіг переходить з паперового простору в цифровий. Який висновок ми з цього робимо? І юридичні, і фізичні особи зовсім без ЕЦП 1С обійтися не можуть. Дуже витратно за часом підписуватиме кожен документ власноруч.

Щоб зробити в 1С таку можливість, в операційну установку потрібно встановити криптопровайдер, через який буде виконуватися вся робота по КЕП. Але зараз універсального криптопровайдера, що відповідає всім вимогам ДСТУ ще немає.

Більшість сервісів та програм використовують бібліотеки сертифікації ключів. Але в 1С їх використати не вийде. Тому для 1С є спеціальна зовнішня компонента. Вона виконує роль адаптера між ЕЦП та 1С. Ця компонента дозволяє ставити підпис і 1С Підприємство, і клієнта.

Електронний Цифровий Підпис у 1С можна використовувати для внутрішніх потреб компанії (підпис у різних документах – звітах, наказах, заявах) та для підпису у зовнішніх документах – актах, накладних тощо.

Конфігурації 1С для ЕЦП

Компанія SoftUp може встановити електронний підпис у конфігураціях:

  • 1С УПП
  • ERP
  • CRM
  • 1С Документообіг
  • 1С УНФ
  • 1С Бухгалтерія
  • BAS КУП

І як наслідок з цього ми можемо автоматизувати обмін із сервісами «Дія», податковими службами, «Вчасно», «Птах».

Розглянемо більш детально роботу з ЕЦП. Для початку перейдіть на вкладку Налаштування та адміністрування. Звідти перейдіть до налаштування програм.

Тепер зайдіть в Загальні налаштування і поставте галочку поруч з Використовувати електронні підписи.

Кнопка Налаштувати перекине нас у вікно з програмами, які працюють з ЕЦП і сертифікатами, які будуть використовуватися нами.

Додайте потрібну програму.

А в налаштуваннях цієї програми встановлюється бібліотека.

Вартість

  • Ліцензія на пристрій. Можуть працювати скільки завгодно користувачів, використовувати будь-які сертифікати, скільки завгодно інформаційних баз. Встановлюється на пристрої користувача або на сервері віддалених робочих столів. Прив’язується до конфігурації комп’ютера. Перенести ліцензію на інший комп’ютер неможливо. Але якщо трохи змінити конфігурацію комп’ютера, на ліцензії це не позначиться.

3500 грн.

  • Ліцензія корпоративна. Кількість установок необмежена. Сама ліцензія прив’язується до коду ЄДРПОУ компанії.

45 000 грн.

У будь-якому бізнесі головне — вірити в себе, відкинути страхи та автоматизувати бізнес-процеси. Якщо вас зацікавило – спробуйте, скористайтесь. Ми вважаємо, що якщо є можливість спростити ручну працю співробітників, потрібно це сміливо робити. Встановлюйте ЕЦП у 1С! Особисто ми впевнені, що ви будете вдячні нам!

ОБРАЩАЙТЕСЬ!