Послуги «1С» для малого бізнесу

Компанія «SoftUP» надає послуги «1С» і допомагає власникам малого бізнесу автоматизувати роботу з будь-яким обсягом даних. Власники малого бізнесу часто стикаються з незручностями зберігання або обробки інформації. Ви розумієте, наскільки незручно записувати необхідні дані на папері, вводити текст на комп’ютері або вводити дані в електронні таблиці.

Зв’яжіться з нами! Наші програмісти «1С» налаштували структуроване електронне зберігання даних. В результаті ці дані будуть оброблятися швидше, і ви заощадите свій час і зможете перейти на більш важливі питання. Фахівці «SoftUP» зацікавлені в тому, щоб виконувати свою роботу швидко і ефективно, якісно і в той же час найпростіше для вас і ваших співробітників.

У яких сферах малого бізнесу ми надаємо послуги «1С»?

  • Інтернет-магазини різних сфер діяльності

Ми робимо різні роботи, відповідно до побажань замовників. Наприклад, ми займаємося налаштуванням завантаження цін від різних постачальників, які перевантажують їх в єдину таблицю за артикулами та іншими даними. Ми налаштовуємо автоматичну генерацію уніфікованих списків товарів та автоматизуємо процеси ціноутворення в інтернет-магазинах.

  • Експедитори

У цій сфері діяльності наші програмісти «1С» автоматизовують збір і обробку інформації про контейнери, вантажі, агентів, перевізників і маршрути. Налаштовують автоматизацію обліку за будь-якими параметрами, автоматичний пошук будь-якими даними, віддалений доступ співробітників компаній до бази даних з будь-якого місця.

  • Сільськогосподарські компанії

Ми налаштовуємо обробку та порівняння цін компанії-замовника з компаніями-конкурентами. Налаштовуємо формування єдиної картотеки клієнтів. Автоматизуємо планування закупівель, доставок та облік системи знижок для постійних клієнтів.

  • Будівельні компанії

Фахівці «SoftUP» налаштовують збереження інформації про постачальників в електронному вигляді, віддалений доступ співробітникам компанії, формування різноманітних звітів для внутрішнього обліку та для організацій, що перевіряють, автоматичні облік прибутку та списування коштів.

  • Сервісні центри

Автоматизуємо обробку даних про клієнтів та їх технічні проблеми. Налаштуємо автоматичний облік про платежі клієнтів, їх своєчасні надходження, клієнтські бази та доступи до них співробітників сервісних центрів.

Це ще не всі навички фахівців «SoftUP». Вашому малому бізнесу потрібні послуги «1С»? Звертайтесь!