Методична підтримка 1С Бухгалтерія
Пропонуємо до вашої уваги методичну підтримку 1С Бухгалтерія для України (ред. 2.0). Щоб швидко вникнути, радимо подивитися журнали документів та довідники, а конкретніше – налаштування друку, списку, сортувань та відборів. Для більшої гармонії та цілісності є методика повернення товарів від покупця. Так само взаєморозрахунки з контрагентами та облік ПДВ за різних варіантів. Навіть йдеться про повернення оплати покупцю або про подальше відвантаження товарів покупцю.
Дуже доречна і методика внеску готівки до банку через службу інкасації. Вам підійде для роботи вивчення оформлення операцій з короткострокових кредитів та позик. Також для загального щастя та гармонії ознайомтеся з порядком обліку рухів готівки.
Найсміливіші користувачі Бухгалтерія та Управління Підприємствами зрозуміють методику ведення обліку платниками єдиного податку.
Саме за конфігурацією Управління торгівлею для України (ред. 3.1) не залишите без уваги розділ «Податковий облік» і впустіть у свою свідомість оновлений порядок реєстрації вхідних податкових документів та оформлення податкових документів. Після цього вже не бійтеся некоректно відображати умовні індивідуальні податкові номери та відкидайте будь-які помилки під час відображення ПДВ при отриманні послуг від нерезидента.
Користувачам будь-якого віку є доступним і зрозумілим архів курсів валют за попередній рік. Опція оновлена в типових госпрозрахункових конфігураціях.
Прекрасний компроміс знайдено стосовно конфігурації «Комплексний облік для бюджетних установ України» (ред. 2.1). У цінному розділі “Початок роботи введення початкових залишків” найбільш оптимально ознайомитися з порядком введення початкових залишків взаєморозрахунків, необоротних активів, товарно-матеріальних цінностей та коштів. Комусь ця інформація може здатися банальною, але вона послужить гарною службою.
Порада:
Наберіться сміливості, зберіться з силами і в новому розділі «Адміністрування інформаційної бази» почитайте та вникніть у налаштування прав доступу до даних. Розгляньте приклад режиму розподіленого доступу, який викладено саме з погляду користувача.
Виділивши час на вивчення цих нескладних методик, ви позбавите себе зайвого головного болю і знайдете спокій при роботі з 1С конфігураціями, навіть під час форс-мажорних ситуацій на роботі.
Якщо не вдається розібратися самостійно, звертайтесь!