...
0

Розетка. Маркетплейс для продаж

Чи вигідно продавати на Розетці та як зробити, щоб продавати було вигідно?

У цій статті ми намагатимемося докладно розповісти, як власникам інтернет-магазинів заробляти більше, використовуючи сайт Розетка та програму 1С.

Ви самі розумієте, що інтернет-магазинів щороку менше не стає. Конкуренція серед них зростає. Наздогнати покупців, та й просто залишитися на плаву, все складніше. То, можливо, варто робити це разом з маркетплейсами? Наприклад, сайт Розетка зараз набирає обертів та розвивається. Йому пророкують таке саме майбутнє, як у Амазон. То чому ж не збільшити свій товарообіг за допомогою додаткового майданчика?

З чого почати продавати на Розетці?

Спочатку треба завести особистий кабінет на сайті ROZETKA. Зробити це може навіть підприємець, який готовий продавати свої товари через інтернет, але не має інтернет-магазину.

Потім формується прайс у форматі yml. Товари об’єднуються за групами – типами, брендами, артикулами, розмірами та іншими характеристиками.

Потім відбувається xml вивантаження у форматі yml для розетки. Це значно простіше та швидше, ніж робити це руками. Адже товарних позицій може бути кілька сотень чи кілька тисяч. Чи не простіше приділити час один раз, зате назавжди?

Ще одна особливість – коли ви додаєте позиції руками, ви заощаджуєте час, якщо позиції малоінформативні. З автоматичним експортом ситуація інша – що більше інформації з кожного товару, то швидше Розетка обробить і додасть ваш прайс лист.

Що дає розміщення своїх товарних позицій на маркетплейсі?

  • Автоматичне розміщення товарів.
  • Автоматичне повідомлення про доставку, відправку SMS-повідомлень.
  • Синхронізація ТТН з Новою Поштою.
  • Отримання сповіщення на телефон, коли надходять нові замовлення від покупців.

Яким чином компанія SoftUp Одеса здійснює розвантаження для Розетки з вашого інтернет-магазину?

За допомогою хостингу 1С. Ми один раз робимо все в програмі 1с, встановлюємо там відповідний модуль, налаштовуємо виконання тих операцій, які потрібні для повної автоматизації продажів і ВСЕ.

Продавати на ROZETKA. ” Навіщо мені це потрібно?”

Спочатку нам задають це питання.

Ну, перш за все, Розетка – дуже поширена і популярна платформа. Вона популярна багато років, має попит серед покупців, а значить ймовірність того, що ваш товар побачать і куплять, підвищується.

По-друге, вам не потрібно цуратися свого інтернет-магазину. Усі дії із продажем товарів синхронізуватимуться. Ви просто посиліть продажі.

По-третє, на Розетці ваші потенційні покупці зможуть порівняти ціни між вашими товарами та такими самими товарами інших продавців. Якщо ваші ціни нижчі, це буде видно одразу. Клієнтам не потрібно ходити просторами інтернету. Їм зручно порівнювати «тут і зараз».

Плюси можна перераховувати довго, але розповімо про ще одне – відгуки. Відгуки на Розетці все ж таки вагоміше за відгуки молодого інтернет-магазину, а значить, завдяки позитивним відгукам, ви швидко придбаєте більше клієнтів і швидше розкрутите свої продажі.

Ну а наскільки вигідно вам продавати на Rozetka.ua? Потрібна професійна допомога? Звертайтесь! +38067 10 396 10 Ми продумаємо всі нюанси і зробимо всю автоматизацію. Вартість роботи – 5800 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу програму. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Нижче ми покажемо вам, як візуально виглядає наша робота.

формат xml

1 – вивантаження xml у форматі yml для Rozetka

2 – Приклад завантаження прайс-листа Розетка в 1С

 

Інструкція по роботі обробки Обміну кабинету Розетка + BAS УТ

Загрузка заказов из ROZETKA в 1С КУП на YouTube

Інструкція роботи з Rozetka для 1С на YouTube