Впровадження УНФ в “Трансмет”

Опубліковано

У цьому місяці у нас з’явився новий клієнт. До нас звернулася компанія Transmet, що займається продажем металопрокату. Нашим завданням було встановити для них найбільш підходящу програму 1С. Ми оцінили діяльність компанії і запропонували їм реалізацію і конфігурацію програми УНФ 1.6.

Програма УНФ існує вже давно, так чому ж вона настільки популярна і зручна?

 1. Це просто.

  УНФ 1.6 проста у використанні, а при роботі з декількома іншими конфігураціями потрібно мати більш широкі знання з бухгалтерського обліку або запам’ятовувати всі назви звітів. Ті ж операції можуть бути виконані з меншою кількістю дій, ніж, наприклад, в порівнянні з УТ. А хто хоче ускладнити собі життя?

 2. CRM можна прив’язати:

  * і клієнту;
  * і до документа.
  Все, що потрібно , це документ Події. При цьому він фіксує все саме по собі – дзвінки, СМС, зустрічі, терміни, замовлення, контакти і т.д.

 3. Зручність в роботі для всіх співробітників.

  УНФ однаково зрозумілий як для керівника компанії, так і для власника, і для співробітників.

 4. Високоякісний функціонал УНФ 1.6.

  Розробники 1С зробили УФК з любов’ю, продумавши всі нюанси. Ось що ви знайдете в програмі:
  – замовлення;
  – серія товарів;
  – запити на витрати;
  – номенклатурні характеристики;
  – управлінський баланс;
  – облік вантажів вантажів;
  – календар платежів;
  – облік залишків на складі;
  – планування;
  – зберігання на складі (у тому числі і по осередках);
  – Бюджет.

 5. Виробництво.

  Там ви можете вести облік робочого часу, витрат, зарплат, виставлення рахунків, податків, вводити дані про ремонт, амортизацію, бюджетне планування і, можливо, все-все, що вам може знадобитися тільки в тому випадку, якщо у вас є власне виробництво. Все, що спадає на думку, щодо необхідності 1С – з УНФ це можливо.

 6. Роздріб.

  Програма відмінно забезпечує всі функції успішної роботи в роздріб.

 7. Задовольняти потреби компанії.

  Компанія «Трансмет» є виробничою компанією. І саме для виробництва і “заточені” УНФ. Якби ми вибрали програму 1С для інтернет-магазину, де більше уваги приділяли автоматизації ціноутворення, націок, коригування цін і обліку постачальників, ми б запропонували впровадження іншої програми. І в даному випадку саме УНФ 1.6 відповідає на всі потреби Transmet.

 8. Бізнес-аналітика.

  Програма дає можливість відстежувати прибуток, вести статистику продажів, контролювати всі фінансові операції та відносини з постачальниками та клієнтами.

 9. Мобільність у роботі з УНФ 1.6.

  За бажанням замовника дані програми були синхронізовані. Тепер ті співробітники, які мають доступ, можуть однаково зручно заходити в УНФ з телефону, планшета, ноутбука або комп’ютера.

 10. Чому ми?

SoftUp надає технічну підтримку на всіх етапах роботи, в навчанні, як працювати з програмою, давати поради по телефону і після впровадження і монтажу, при цьому співробітники звикають до роботи.