...
0

Віртуальний сервер для 1С

Розглянемо, чи варто звертати увагу на віртуальний сервер для 1С.

Те, як розвивається компанія, залежить від наявності сервера 1С для ведення бухгалтерського обліку. Все більше і більше переконуємося в тому, що з 1С працюють заводи, великі компанії та підприємства, а також невеликі фірми, і приватні підприємці.

Як же найоптимальніше придбати можливість роботи з 1C для своїх співробітників?

2 варіанти:

  1. Можна придбати та встановити власний 1С сервер. Це хороший варіант, але досить дорогий. Крім витрат на сервер 1С та програмне забезпечення для нього потрібно знайти місце для їх розміщення, знайти людину для регулярного обслуговування, оплачувати експлуатацію, споживання електроенергії та ремонт.
  2. Придбати у компанії SOFTUP віртуальний сервер для 1С. Тут немає жодних складнощів. Ми легко розміщуємо 1С поза мережею підприємства, забезпечуючи всім співробітникам через Інтернет віддалений доступ.

Чому віртуальний сервер для 1С є найефективнішим?

  • Всі дані 1С зберігаються у хмарі, потужність якого потужніша, ніж потужність централізованого сервера 1С.
  • Віртуальний сервер 1С не може вийти з ладу або згоріти, його неможливо вилучити з підприємства або відстежити дані.
  • Доступ до віртуального сервера 1С можливий з будь-якої точки світу. Таким чином, за власним бажанням, ви можете надати своїм співробітникам віддалений доступ до роботи.
  • Доступ до сервера не обмежений. Він надається зашифрованими каналами, а зайти в нього можна з будь-якої точки світу, знаючи адресу та дані для аутентифікації.
  • Фахівці «Софт Ап Одеса» можуть не лише встановити віртуальний сервер 1С, а й обслуговувати його. Ми переносимо бази даних, моніторимо роботу сервера, встановлюємо оновлення, усуваємо збої та надаємо технічну підтримку співробітникам компанії.

З нами працювати в 1С вашої компанії буде легко та зручно. Ви не тільки не зазнаєте витрат на купівлю та встановлення, але ще придбаєте цілий пакет комплексних послуг.

Цінова політика компанії SOFT UP є досить гнучкою і враховує особливості компанії.

Від душі рекомендуємо Вам нову послугу – віртуальний сервер для 1С.