0

Відмінність від інших розробників «1С»

Відмінність від інших розробників «1С»

Фахівці «SoftUP» впроваджують і автоматизують процеси в бізнесі наших клієнтів, оптимізуючи рутинну діяльність і інтегруючи різні системи.

У чому наша відмінність від інших розробників «1С»

  • Ми є і розробниками, і системними адміністраторами. Тому ми добре усвідомлюємо, що потрібно зробити для автоматизації вашої компанії.
  • Ми любимо складні завдання, адже вважаємо їх одним з кроків розвитку для себе.
  • Співробітники «SoftUP» роболять все можливе для підтримки наших проєктів актуальними. Ви можете бути впевнені, що технічне обслуговування, зміни або поліпшення будуть проведені якомога швидше. Для нас це — норма.
  • Значний досвід дозволяє нам розуміти вимоги клієнта, не глибоко вникаючи в роботу системи. Ми приступаємо до роботи відразу ж, заощаджуючи ваш час. Стартуємо з формування низки стратегій під різні цілі та бюджети. У нас є напрацьовані ефективні варіанти, але ми вислухаємо вашу пропозицію, допоможемо її оформити, вибрати оптимальний шлях.

Звичайно, «SoftUP» не могла втриматися на плаву, не розуміючи того факту, що відмінність від інших розробників «1С» допомагає нам взаємно співпрацювати з великою кількістю клієнтів.