Відділ закупівель в УТ 8
- В УТ 8 Ви зможете аналізувати продаж та їх стабільність.
- За задумом у ТІС 7.7. є планування закупівель. В УТ 8 воно спирається на минулі продажі, ціну товару та його кількість.
- У УТ 8 додалася функція планування більш детально: за номенклатурами, кольорами, розмірами та іншими характеристиками аж до автоматичного планування.
- Природно, що УТ 8 додалася і функція порівняння того, що Ви спланували закупити з тим, який попит прогнозується і з тим, як фактично надходили товари.
- Артикули, коди, найменування постачальників зберігається в УТ 8 окремо. І, звичайно, так легко планувати замовлення від постачальника і планувати закупівлі.
- В обох конфігураціях можна реєструвати ціни від постачальників під час надходження товару. В УТ 8 це відбувається автоматично за нових надходжень, а в ТіС 7.7 швидше знадобиться додатково оновлювати ціни.
- Чи призначаються в ТіС 7.7 ціни відповідно до договору постачання? Ні. А в УТ-8 Ви зможете їх фіксувати ще й пономенклатурно.
- Корисно і те, що в УТ 8 Ви можете порівняти ціни від різних постачальників. І для цього створюється окремий звіт та реєстрація цін.
- Нам дуже подобається, що в УТ 8 можна оформляти договори з різними умовами поставок, враховуючи обсяги за місяць чи квартал, та кількість товару, яку лише планується продати за певний період часу.
- Одним із корисних винаходів конфігурації 1С Управління Торгівлею є те, що за її допомогою можна контролювати, як виконуються поставки.
- Розумно підійшли розробники ТіС 7.7 до формування замовлень виходячи з плану закупівель. Як це працює в УТ 8? Уявіть: Ви аналізуєте попит, плануєте закупівлю за підрозділами, замовлення формується автоматично (якщо хочете).
- У ТіС 7.7 формуємо замовлення постачальникам після оплати покупців. У УТ 8 більш передовий сервіс – оплачені замовлення формуються швидше та додаються до звіту.
- Є сенс у тому, що ТіС 7.7 формує замовлення, аналізуючи запаси складу. В УТ 8 краще: враховуються ще планові залишки.
- На наш погляд логічніше, коли умови поставок можуть реєструватися в програмі 1С, а при оформленні замовлення програма автоматично підставляє ті ціни, які були обговорені з постачальником раніше та ще й проводиться аналіз поставок і зберігається у звіті. Все це є в УТ 8.
- Хорошою альтернативою ТіС 7.7 є формування замовлень в УТ 8 щодо окремих постачальників.
- Ви швидко зможете спланувати оптимального для Вас постачальника, задавши в конфігурації УТ 8 такі параметри, як ціна, доставка та інше.
- І в ТіС 7.7., і в УТ 8 можна контролювати постачання замовлень
- В УТ 8 плануються терміни оплати. У ТіС 7.7 це неможливо.
- Вирішивши оформляти купівлю-продаж у програмі 1С, Ви зможете робити це в УТ 8 і на кілька складів, і здійснювати резерв замовлень, і вводити дані тари, і т.д.
- Ви легко оформите імпортні товари і в ТІС 7.7, і в УТ 8.
- В УТ 8 ви можете враховувати мита та збори так, що вони враховуватимуться за розділами та заноситимуться в окремий документ. Вам потрібно буде реєструвати мита та збори чи розподіляти їх за поставками? Це також можна зробити в УТ 8.
- Якщо є необхідність оформляти комісійні товари, це можна робити обох конфігураціях.
- УТ 8 зручна тим, що ви зможете оформлювати в ній постачання товару, який не має супровідної документації.
- І в ТіС 7.7 і в УТ 8 можна оформлювати і додаткові витрати. У конфігурації УТ 8 вони можуть бути визначені як собівартість і потрапити до певної статті витрат.
- І в ТіС 7.7, і в УТ 8 ви швидко оформите повернення постачальнику, переоцінку комітентів і відстежити взаєморозрахунки з ними.