...
0

VerMeer. Вивантаження на Prom

Вивантаження товарів на Пром та Розетка. Що може бути простіше для компанія SoftUp та вигідніше для VerMeer?

Під час карантину багато компаній перейшли на онлайнову торгівлю. Зазвичай людям ліньки ходити магазинами і витрачати свій час, а тепер ще й привід замовляти все через інтернет – карантин.

Але сидіти і чекати, доки тебе знайдуть самостійно – не варіант. Салон-магазин VerMeer на українському ринку вже 20 років. Але вони вирішили додатково розмістити свої товари на додаткових торгових майданчиках – Rozetka.com.ua та Prom.ua.

Компанія SoftUp налаштувала розвантаження всього асортименту на торгових майданчиках. Ми перевірили всі нюанси роботи – все чітко працює і не злітає, замовлення відображаються, вся інформація про товар синхронізується. Зробили все оперативно та швидко.

Вигідно!

І торговим майданчикам вигода – їх асортимент зростає, і салон-магазин VerMeer – їхні товари стали представлені не на одному сайті, а відразу на трьох. Вигода на довгий час, а оплата за розвантаження та налаштування одноразова.

Замовлення, зроблені на Промі та Розетці, так само оперативно надходять до компанії, як і замовлення, зроблені на їхньому сайті.

Ситуація в країні оголила проблеми. Зараз виживуть ті, хто зуміє вчасно зорієнтуватися та освоювати додаткові торгові площі, окрім власних сайтів. Ми впевнені, що компанія VerMeer продовжить процвітати у цей нелегкий час.

Вивантаження товарів на Пром та Розетка – і у вас більше шансів залишитись на плаву. І ціна вас потішить — 5800 грн. за вивантаження.

Інструкція по роботі обробки Обміну кабинету Розетка + BAS УТ

Більш детальна відеоінструкція ТУТ

Наша компанія також розробляє додатки для ПК.

Розвантаження на Випускний