28 Березня, 2018

1С послуги для малого бізнесу

Soft Up надає послуги 1С і допомагає власникам малого бізнесу автоматизувати роботу з будь-яким обсягом даних. Власники малого бізнесу часто стикаються з незручностями зберігання або обробки інформації. Ви розумієте, наскільки незручно записувати необхідні дані на папері, вводити текст на комп'ютері або вводити дані в електронні таблиці. Зв'яжіться з нами! Наші програмісти 1С налаштували структуроване електронне зберігання даних. В результаті ці дані будуть оброблятися швидше, і ви заощадите свій час і зможете перейти на більш важливі питання. Фахівці SOFT UP зацікавлені в тому, щоб виконувати свою роботу швидко і якісно, якісно і в той же час найпростіше для Вас і Ваших співробітників.

У яких сферах малого бізнесу ми надаємо послуги 1С?

  • Інтернет-магазини різних сфер діяльності Ми робили різні роботи, відповідно до побажань замовників. Наприклад, ми займалися налаштуванням завантаження цін від різних постачальників, які перевантажують їх в єдину таблицю за статтями та іншими даними. Ми налаштовую автоматичну генерацію уніфікованих списків товарів та автоматизовані процеси ціноутворення в інтернет-магазинах.
  • Експедитори. У цій сфері діяльності наші програмісти 1С автоматизовані збір і обробку інформації про контейнери, вантажі, агентів, перевізників і маршрути. Налаштуюю автоматизацію обліку за періодами, контейнерами, лініями та іншими параметрами. Автоматичний пошук будь-яких даних. Налаштуйте віддалений доступ співробітників компаній до бази даних з будь-якого місця.
  • Сільськогосподарські компанії Ми налаштували обробку і порівняння цін в самих компаніях-замовниках і компаніях конкурентів. Ми навстановили формування єдиного клієнтського файлу. Автоматизоване планування покупок і поставок. Автоматизоване планування та облік дисконтної системи для великих постійних клієнтів. 
  • Будівельні компанії. Фахівці SOFT UP налаштуйте зберігання інформації про постачальників в електронному вигляді. Налаштувати віддалений доступ для співробітників компанії. Ми навстановили формування всіх видів звітів для внутрішнього обліку та для інспекційних організацій. Ми нав'явили автоматичний облік прибутку і автоматичне списання коштів. 
  • Сервісні центри. Автоматизована обробка даних про клієнтів та їх технічні проблеми. Налаштуйте автоматичний облік платежів клієнтів та їх своєчасні надходження. Ми встановлюємо клієнтські бази та доступ до них співробітниками сервісних центрів.

Це ще не всі навички фахівців Soft UP. Чи потрібні вашому малому бізнесу послуги 1С? Контакт!