Послуги

1С:Консалтинг – комплексний підхід до системи управління

Підвищення ефективності управління неможливе без системного вирішення нагальних проблем конкретного підприємства. Автоматизація підприємства одночасно з удосконаленням менеджменту в різних сферах його діяльності дозволяє компанії досягти максимального ефекту. Це комплексний підхід до системи управління, який впроваджується партнерами мережі 1С:Консалтинг. Мережа партнерів 1С:Консалтинг здійснює проєкти, що включають консалтингові послуги у сфері управління, обліку та оподаткування спільно з послугами з автоматизації управлінських та бухгалтерських завдань на базі програмної системи 1С:Підприємство 8.

Основні завдання напрямку 1С: Консалтинг:

  1. Надання клієнтам консалтингових послуг у сфері вдосконалення системи управління та подальшої автоматизації здійснюється єдиною командою фахівців.
  2. Підвищення якості впровадження програмних продуктів управління системою «1С: Підприємство 8» шляхом комплексного підходу до автоматизації підприємства з використанням інструментів управлінського та бухгалтерського консалтингу.
  3. Підтримка, розробка та просування сучасних технологій та інструментів у сфері управління, бухгалтерського та податкового консалтингу.
  4. Розробка технологій для ефективного управління проектами автоматизації.
  5. Формування кваліфікованої мережі партнерів зі знаннями та досвідом у вирішенні управлінських завдань з використанням можливостей програмних продуктів системи 1С: Підприємство 8.

Партнери 1С: Консалтинг працюють під єдиним брендом «1С: Консалтинг» і мають в своєму складі сертифікованих фірмою консультантів «1С»,які здатні повністю забезпечити бухгалтерський облік, планування та управління на консалтинговому підприємстві, максимально ефективно використовувати інформаційну систему для автоматизації системи управління компанією, інтеграції її в загальну бізнес-структуру, навчання користувачів роботі з системою. Якість реалізації програмних продуктів, орієнтованих на автоматизацію управлінських завдань, безпосередньо залежить від грамотного управління проектної діяльністю. Партнери – учасники мережі 1С:Консалтинг використовують інструменти управління проектами і мають в своєму персоналі сертифікованих фахівців в області управління проектами. Фірма «1С» та її партнери докладає спільних зусиль для постійного підвищення якості обслуговування користувачів. Учасники мережі 1С:Консалтинг застосовують у своїй практиці технологію роботи відповідно до стандарту якості ISO 9001:2000 і багато компаній мають сертифікати міжнародного стандарту.