Підприємство 1С. Переваги

Підприємство 1С. Переваги

Ми розповімо, які переваги має 1С Підприємство в порівнянні з західними системами. Компанія 1С, яка виробляє бухгалтерські програмні продукти на ринку, є лідером в країні. Програмні продукти сьогодні можуть конкурувати з західними аналогами, про що свідчить постійне зростання їх продажів. Пік продажів приумовся в 2003 році, але зараз ці продукти користуються великим попитом на ринку. З розвитком технологій майже жодна поважаю себе бізнес-компанія не проводить облік без переходу на МСФЗ.

Коротка екскурсія

1С Підприємство – комп'ютерна програма для оптимізації бухгалтерського обліку фірм.
Цей продукт складається з безлічі підротинів. Список досить великий, тому перераховуємо найбільш поширені: 1С: Бухгалтерія, 1С: Спрощено,1С: Гроші, 1С: Зарплата і управління персоналом і т.д. На даний момент на практиці використовуються останні і передостанні версії. Це продукти на платформі 1С: Enterprise 7.7 і 1С: Підприємство 8.
У порівнянні з оригінальними версіями продукції, остаточні зазнали багато змін як зовнішніх, так і щодо конфігурації. Програма встановлюється на будь-якому сучасному комп'ютері та значно спрощує бухгалтерський облік. Він вільно продається і з його придбанням проблем не буде.

Гнучкість системи

Завдяки універсальності платформи можливе її диверсифіковане застосування: застосовуються організації промисловості і торгівлі, підприємства бюджету і фінансів, компанії сфери послуг і
т.д. Бухгалтерське програмне забезпечення:

  • Оперативне управління підприємством;
  • Комп'ютеризація адміністративної та підприємницької діяльності;
  • Здійснення обліку декількох графіків обліку та послідовних бухгалтерських вимірювань;
  • Ведення впорядкованої звітності;
  • Впровадження аналітичної звітності;
  • Ведення адміністративних протоколів;
  • Впровадження мультиваркового обліку;
  • Бюджетування та фінансовий аналіз;
  • Здійснення планування;
  • Розрахунок заробітної плати та управління персоналом.

Наздогнати і наздогнати

На думку експертів, програма 1с ні в чому не поступається західним аналогам і навіть навпаки, адже розробники усвідомлюють нюанси ведення бізнесу в Україні і виробляють продукт, який відповідає цим знанням.
Як результат, більша задоволеність потреб клієнтів з точки зору дотримання реальної організаційної структури підприємств і прикладних бізнес-схем.
Розробники програми йти в ногу зі змінами в бізнесі. Розгалужена регіональна мережа партнерів забезпечує оперативну підтримку систем у цій галузі.

Думки експертів зводять до того, що програми 1С набагато економні, ніж закордонні аналоги. Остання платформа важить менше, але більш ефективна в певному масштабі, а важкі західні аналоги з широким функціоналом менш гнучкі. Не останнім буде той факт, що пакет 1С розвиває ринок середнього бізнесу, що підвищить конкуренцію на заданому ринку програмного забезпечення «бізнесу».
Таким чином, можна сказати, що немає незаперечні причини віддавати перевагу закордонним аналогам. Віддача від інвестицій у впровадження нової системи «1С» межує в районі 8-15 місяців, що прямо свідчить про раціональність роботи з продуктами 1с, що відповідають реаліям сьогодення.

НАШІ ЦІНИ