Монтаж 1С Підприємство 8 для «МЕТЕЛИК»

Монтаж 1С Підприємство 8 для «МЕТЕЛИК»

Фахівці SOFTUP Odessa реалізували програму «1С Підприємство 8» в інтернет-магазині BUTTERFLY. Ми дали вичерпні консультації щодо роботи з програмою. Це дав можливість навчитися працювати в 1С Підприємство всім співробітникам компанії. Саме по собі навчання 1С завжди відкриває хороші перспективи для компаній. І підвищує їх престиж у бізнес-середовищі.

На завершення ділової співпраці фахівці SOFTUP Odessa обговорили свої побажання з керівництвом магазину BUTTERFLY. Ми надавали комплексні послуги – одночасну реалізацію програми 1С Підприємство і навчання співробітників працювати з нею на практиці. Таким чином, ми також заощадили час співробітникам компанії – встановили і налаштували програму, пояснивши принцип її роботи.

В результаті співробітники інтернет-магазину метеликів вдосконалили свої професійні навички, а сама компанія отримала значні переваги на ринку праці.

Дайте відповідь собі прямо, вам потрібна установка 1C Enterprise 8 в компанії? Яку хорошу і якісну програму ви б порадили партнерам? Чи потрібні компанії навчання 1С, щоб співробітники могли впоратися з цим швидше?

ІНШІ НАШІ ПОСЛУГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ