Програма 1С відділ кадрів

Програма 1С відділ кадрів

Навіщо потрібен 1С у відділі кадрів? Програми 1С не перестають вдосконалюватися і поповнюються оновленнями. Програма 1С з обліку персоналу автоматизує та спрощує виконання завдань особовим складом. Полегшує роботу, роблячи її більш зручною і ефективною.

Як правило, hr персонал не зіпсований легкою роботою. Їх діяльність досить скрупульозна і відповідальна. Крім того, їм до вдається займатися накопиченням особистої інформації про співробітників компанії або підприємства. І чим більше підприємство, тим складніше зберігати і обробляти файл особистих файлів співробітників. Ще більшої складності і пригодам додається постійна плинність кадрів і складання архівів звільнених працівників. Ви можете значно спростити зберігання та замовлення інформації шляхом передачі документації в цифрову форму, в комп'ютерну базу даних. При цьому труднощі залишаться з урахуванням прийомів і звільнень.

Soft Up Odessa пропонує Вам відмінне рішення цієї проблеми. Автоматизація обліку персоналу за допомогою програми 1С. Більше ніякої плутанини з обробкою і зберіганням інформації, ніяких марнотратство часу і ідеальної організації особистих справ. І все це автоматично.

Програма обліку персоналу 1С автоматизує процедури прийому та звільнення, обробляє інформацію про працівників, аналізує її та надає багато видів звітів у правильній формі.

Soft Up Odessa гарантує Вам, що ми оптимізуємо роботу hr-відділу на Вашому підприємстві, і ви зможете швидко і легко отримати всі необхідні аналітичні дані, а HR співробітники позбудуться рутини у вигляді однакового внесення інформації в різні документи.

Інший момент полягає в тому, що інформація, яка потрапляє в hr-відділ, повинна залишатися конфіденційною і повинна бути захищена. Програма 1С для відділу кадрів дозволяє налаштувати диференціацію доступу і підтримувати безпечне ведення справ персоналу компанії.

Ласкаво просимо до нас! Зв'яжітьсяз нами!