Бухгалтерський облік управління підприємством 1С

Бухгалтерський облік управління підприємством 1С

У програмі 1С Підприємство управлінський облік повинен дозволити менеджерам мати в будь-який момент часу найакутивнішу інформацію. А також бути таким, щоб при необхідності ситуацію на підприємстві можна було відразу виправити. Управлінський облік

Управлінський облік повинен бути:

  • Оперативних. Подання інформації, аналіз інформації та прийняття рішень повинні проводитися за відносно короткий проміжок часу (що не відбувається в бухгалтерському обліку).
  • Гнучкі. Це добре, коли управлінський облік має багато варіантів реагування на різні ситуації.
  • Інформативним. За обсягом, змістом, якістю. Приймати ефективні рішення.
  • Рентабельним. Вигода від впровадження управлінського обліку повинна бути більшою, ніж витрати на його впровадження.

Не робіть управлінський облік менш серйозно, ніж бухгалтерський облік. Хоча він не регулюється державою і не підпадає під штрафи за порушення у використанні. Адже для повної картини інформації про підприємство дані все одно потрібно вводити щодня. Управлінський облік – це той самий бізнес-процес збору, обробки, аналітики та зберігання інформації. Тому бізнес-процеси підприємства повинні бути пристиковані в єдину базу даних і мати управлінську звітність.

Впровадження управлінського обліку

Спочатку ми аналізуємо ситуацію «Як є» на підприємстві, потім приходитьмо до єдиного рішення «Як і повинно бути». Наприклад, вчасно синхронізувати операційний, бухгалтерський та управлінський облік. При цьому всі співробітники підприємства, від керівника до економістів і бухгалтерів, отримають необхідні форми звітів з актуальною для кожного одночасно інформацією. Як бачите, в 1С облік управління підприємством не тільки реальний, але і приносить багато користі підприємству, і він виявляється реалізований для SoftUp Одеса без проблем. Зв'яжітьсяз нами!