Rozetka + Нова Пошта (для Фітофармаци "Світ здоров'я")

Rozetka + Нова Пошта (для Фітофармаци “Світ здоров’я”)

Дуже вдалою на SoftUp Odessa стала інтеграція Rozetka + Нова Пошта для фітофармаці «Світ здоров’я». Наші фахівці зробили все точно, швидко і налаштували весь функціонал, який потрібен клієнту.

Фітофармаци “Світ здоров’я”, крім свого сайту, розміщує каталог товарів на сайті Розетка. Ручне відстеження замовлень, зроблених там, а потім самостійна передача даних на нову Пошту – не дуже зручний процес з великою кількістю замовлень. Може виникнути плутанина або якийсь порядок може бути забутий. Ми налаштили автоматичну передачу даних з Rozetka.ua на Нову Пошту через певний проміжок часу.

Це придбання від компанії. При необхідності ми також можемо інтегрувати Rozetka + Нову Пошту. Вартість – 2000 грн.

Rozetka + Нова Пошта. Тепер “Світ здоров’я” може завантажувати з Rozetka.ua, листування з клієнтами та замовлення. А сам встановлений модуль Нова Пошта генерує необхідний ТТН (з адресними поставками або доставками у відділення).

В результаті швидкість обробки замовлень збільшилася, і кількість помилок в реєстрації прийшла в пустоту. Клієнту не доведеться турбуватися про логістику і мати власний транспорт для доставки. Помилок з розрахунком вартості і дати отримання замовлення немає.

З обов’язками сторін можна ознайомитися тут.

Висновок говорить про себе. Ми пропонуємо Вам поліпшити бізнес-процеси Вашого магазину за рахунок інтеграції Rozetka + Нової пошти.

Чи залишилися питання? Телефонуйте softUp Одеса: +38 067 10 396 10

Модуль “Нова пошта” не передбачає автоматичного зв’язку з завантаженням замовлень зі сторонніх місць (Rozetke, Prom, Site і т.д.)

Відео, як сформувати реєстр в 1С Нової пошти після створення ТПН

Відео інструкція з можливостей друку TTN

Формування та видалення ТРН

Інструкція по роботі обробки Обміну кабинету Розетка + BAS УТ