Обробка імпорту операцій з Ломбарду в 1С для України

Обробка імпорту операцій з Ломбарду в 1С для України

Представляємо Вам обробку імпорту операцій з Ломбарду в 1С для України.

1.  Введення

Опис

Зовнішня обробка PawnShopImport.epf призначена для завантаження в 1С інформації, яка була вивантажена з програми Ломбард за допомогою функції "Завантажити дані для бухгалтерських програм" (Головне меню -> Сервіс -> Завантаження даних). Дізнатися більше про завантаження даних можна з довідки Ломбарду.

Завантажуються дані про укладені договори та операції, що здійснюються (погашення кредиту, збільшення основної суми договору, нарахування відсотків за договором, коригування процентів).

Файл обробки був розроблений і протестований на платформі 1C:Enterprise 8.

2.  Відкриття файлу обробки

Щоб відкрити файл обробки, потрібно ввести 1С:Корпоративний і вибрати "Файл –> Відкрити", в діалоговому вікні, що з'явиться, вибрати файл обробки "PawnShopImport.epf" в діалоговому вікні відкриття файлу.

3.  Параметри

Для коректної роботи обробки необхідно заповнити налаштування (кнопка налаштувань обробки).

Форма налаштувань має кілька закладок.

 

3,1.                      Організації

Тут потрібно за встановити значення параметра "Організація". Це значення буде замінено в створених документах, що використовуються для визначення залишків на рахунках в процесі формування операцій.


3,2.                      Контрагент

Прапорець "Автоматично створювати контрагентів" дозволяє створювати нові елементи довідника Контрагентів, якщо при завантаженні даних з файлів ДБФ контрагент не визначається ІПН. Всі створені контрагенти автоматично поміщаються в групу, яка відбирається в полі "Записати нових контрагентів в групу".

Також можливий «пошук контрагентів за ID» і «пошук контрагентів за назвою».

3,3.                      Документи

Якщо ви встановить прапорець "Виконувати створені документи", ви спробуєте запустити новостворені документи. Значення параметра "СТАВКА ПДВ" автоматично замінюється в усіх згенерованих документах. Якщо поле не заповнено , ставка ПДВ буде дорівнювати 20%. У включеному прапорці «Відображення в податковому обліку» вказується, що документи будуть здійснюватися як з бухгалтерського, так і з податкового обліку.


3,4.                      Використані бухгалтерські рахунки

За допомогою цієї вкладки користувачеві слід вказати рахунки обліку і тип підменю, для яких буде формуватися операції, залежно від операції.

Обробка передбачає створення 5 видів операцій:

– Кредит

– Погашення кредиту

– Нарахування відсотків

– Погашення відсотків

– Штрафні санкції

Під час першої обробки будуть встановлені такі значення облікового запису:

Тип операціїДебетовий рахунокКредитний рахунок
Кредиту58035001
Погашення кредиту50015803
Нарахування відсотків760990011
Погашення відсотків50017609

У майбутньому облікові записи, указані користувачем, буде збережено. При зміні облікових записів, встановлених програмою за замовчуванням, користувачам потрібно уважно стежити за тим, щоб аналітика обраних облікових записів збігалася з аналітиками, які за замовчуванням вказані:

Тип операціїПідконтрою 1 ДТПідконтрою 2 ДТСубконто 1 КТСубконто 1 КТ
КредитуBSO кредити
Погашення кредитуBSO кредити
Нарахування відсотківОсновна номенклатурна група
Погашення відсотківЕлементи грошових потоків
Бухгалтерські рахунки відсотки та штрафні санкції НУВиди податкової діяльностіПункти податкової деклараціїВиди податкової діяльностіЕлементи податкової декларації

3.5.                      Бухгалтерські рахунки N/A

На цій вкладці потрібно встановити непідтверджений рахунок ПДВ (на першому старті буде встановлено 01.01), рахунок ПДВ n/a (n/a) (за замовчуванням 02). Також необхідно вибрати пункт валових витрат (доходів), податкової мети, рахунку DT, КТ-рахунку і видів субконтролю для операцій з нарахування штрафних санкцій і відсотків.

3.6.                      Бухгалтерські рахунки – відсотки та пеня

На цій вкладці потрібно встановити рахунок ДТ (76.09) і рахунок CT (91.01).

3.7.                      система

Тут вам слід вказати шляхи до dbf- файлів, з яких буде завантажено дані і буде створено документи. Якщо ви вперше заповните поле "Вибрати каталог", обробка автоматично визначить файли dbf з вказаної папки. Також на цій вкладці задається кодування файлів DBF і префікс документів: це може бути одна або кілька букв (цифр), які будуть додані до кількості згенерованих документів зліва (використовується при створенні документа для ручного нарахування відсотків і штрафних санкцій).

Якщо настройки заповнені не повністю, то є велика ймовірність того, що система не зможе виконувати створені документи. Крім того, для збереження і використання введених налаштувань користувач повинен мати доступ на запис до каталогу, в якому встановлена платформа 1С Enterprise.

 

Налаштування гілок

Щоб вказати відповідність гілок в головному меню, відкрийте

«Операції – > Довідники – > організації».

Розташувши потрібну організацію, виберіть "Перейти -> окремі підрозділи організацій"

Додавання підрозділів. Код повинен збігатися з номером гілки.

Для того, щоб змінити код в існуючому організаційному підрозділі, потрібно при редагуванні вибрати "Дії -> Редагувати код".


4.  Імпорт і створення документів

4,1.                      Імпорт операцій за період

Після того, як всі налаштування будуть заповнені, ви можете почати імпорт даних (кнопка "Імпортні операції" на вкладці "Імпортні операції за період").

Програма обробляє дані з файлів "ОПЕРАЦІЇ" (Операції) та "КОНТРАКТИ" (Контракти).

Номер філії з файлів Угоди та Операції порівнюється з номером окремого підрозділу з каталогу 1С. Пошук контрагента по ІПН проводиться, якщо ІПН встановлюється в файлах dbf, а база даних 1С не знайдена, то буде створено нового контрагента. Якщо контрагент не має ІПН, зазначеного у файлі dbf, то клієнт не буде створений в базі даних 1С і рядки з такими клієнтами будуть позначені червоним кольором в табличній частині обробки.

Пошук договору контрагента здійснюється за номером. Якщо сервісний договір не знайдено, створюється новий сервісний договір.

Обробка автоматично ділить операції на 3 типи:

  1. Укладення договору. Документ "Грошове замовлення витрат"

Проаналізовано файл «Контракт». У програмі 1С створюється документ "Грошове замовлення витрат", якщо він ще не створений.

Пошук існуючих, не позначених для видалення документів проводиться до дати договору, контрагента, номера договору, окремого підрозділу. Якщо документ буде знайдено, його буде змінено на основі даних з dfb-файлу. Не знайдено – буде створено новий RKO. Порядок заповнення реквізитів документа описаний у
Додатку 1.

  1. Погашення кредиту (сума операції більше 0)

Проаналізовано файл "Операції".

2.1 Ручне управління для нарахування відсотків. Документ "Операційний облік та податковий облік"

Номер документа формується: префікс з налаштувань + префікс гілки (номер гілки) + необхідний номер операції 0 + номер операції. За цим номером відбувається пошук рухів в реєстрі бухгалтерського обліку. Знайдені документи буде відредаговано. Якщо рух не буде знайдено, буде створено нові документи.

Документ буде створений, якщо вартість полів боргу по відсотках + борг за зберігання + борг по піні + сплачений по відсотках + сплачений борг за зберігання + сплачений пеня > 0

Значення рахунків, типи підконтинту замінюються параметрами обробки. Крім того, визначається заборгованість за контрагентом і договір на дату операції в базі даних 1С. Сума в документі "Операція" отримується шляхом віднімання суми заборгованості від суми операції. За даними НУ, формування проводок відбувається аналогічним чином. Детальний опис процесу заповнення реквізитів викладено в Додатку 2.

2.2 Погашення процентів. Документ "Касове замовлення"

Пошук існуючих, не позначених для видалення документів проводиться до дати операції, контрагента, договору, відокремленого підрозділу, обліку розрахунків з контрагентами. Якщо документ буде знайдено, його буде змінено на основі даних з dfb-файлу. Не знайдено – буде створено новий PKO.

Сума документа розраховується шляхом додавання сум на виплату відсотків, штрафів і послуг зберігання. Сума більше 0, потім створюється документ PKO. Дата документа – дата операції. Бухгалтерський облік та суб-рахунки – з налаштувань. Детальний опис заповнення деталей у Додатку 3.

2.3 Погашення тіла кредиту. Документ "Касове замовлення"

Пошук існуючих, не позначених для видалення документів проводиться до дати операції, контрагента, договору, відокремленого підрозділу, обліку розрахунків з контрагентами. Документ буде знайдено, після чого його буде змінено на основі даних з dfb-файлу. Якщо він не знайде його, буде створено новий PKO.

Сума операції більше 0, потім створюється документ PKO. Заповнення деталей описано у Додатку 4.

  1. Збільшення основної суми контракту. Документ "Грошове замовлення витрат"

Операція схожа на "Укладення договору", значення деяких деталей змінюється (Додаток 5).

4.2.                      Нарахування відсотків та пені

Програма обробляє дані з файлу DEBT.

Боргові документи можуть бути двох видів:

– Автоматичне нарахування відсотків

– Автоматичне коригування відсотків

У наявному документі "Операційний облік і податковий облік" виконується пошук за датою операції (для коригування + 1 день) і змістом. Якщо документ буде знайдено, його буде відредаговано. Якщо ні, то створюється новий. Обробка генерує один документ на певну дату, в якій запущена необхідна кількість рядків.

Сума операцій в документі «Операційний облік і податковий облік» розраховується шляхом додавання показників процентного боргу, пінного боргу і боргу по зберіганню. Якщо сума більше 0, створюється новий запис у документі. Крім того, контролюється наявність залишків і обороту на рахунку ДТ і його суб-рахунку за період [дата експлуатації – поточна дата]. Якщо є оборот, то залишок на дебеті – це заборгованість за договором, тому буде сформований коригувальний документ. Якщо обороту немає, створюється документ нарахування. Сума угоди, як наслідок, буде дорівнювати різниці між сумою по dbf-файлу і боргом за договором.  Сума для документа – коригування приймаються з від'ємним знаком, періодом є дата операції + 1 день.

Рахунки-фактури NU замінюються налаштуваннями. Формування записів податкового обліку відбувається аналогічним чином.

Сума за документом «Операційний облік та податковий облік» розраховується шляхом додавання сум операцій.

Детальний опис деталей наведений у Додатку 6 (нарахування відсотків) та Додатку 7 (коригування відсотків).

4.3.                       Подальше читання

На вкладці Додаткові відомості візуально відображаються відомості про вибрані файли DBF:

 

Додаток 1

Укладення договору – "Замовлення грошових коштів"

Запит на документПараметр для підстановки
ОрганізаціїПоле організації (настройки)
ДатаДата угоди (CONTR_CLIENTS.dbf файл, CONTR_DATE поле)
числоСтворюється автоматично
Тип операції«Розрахунки за кредитами та позиками з контрагентами»
Готівковий рахунок (рахунок касира)Операція КТ-рахунку «Видача кредиту» (налаштування)
Коментар«Укладення нового договору»
КонтрагентКаталог "Підрядники", пошук по ІПН
Договір контрагентаДовідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Грошова одиниця документаВалюта регульованого обліку
Кількість документаСума угоди (CONTR_CLIENTS.dbf файл, CONTR_SUM поле)
зрадаІм'я контрагента (CONTR_CLIENTS.dbf файл, поле CL_NAME)
БазиСтандартна процедура заповнення відомостей для друку
За документомСтандартна процедура заповнення відомостей для друку
відповідальнийПоточний користувач
Відображення в податковому обліку"Відображення в податковому обліку" (налаштування)
Облік розрахунків з контрагентомОперація DT-рахунку "Видача кредиту" (налаштування)
Елемент грошового потокуОперація суб-рахунку "Видача кредиту" (налаштування)
Ставка ПДВПоле «Ставка ПДВ» (настройки)
Номер замовленняСтандартна процедура встановлення номера замовлення
Відокремлений підрозділ організаціїДовідник "Відокремлені підрозділи організацій", пошук за номером філії (відокремленого підрозділу)
За відокремленим підрозділомПравда
Розрахункова ставка1
Кратність взаєморозрахужень1
Кількість взаємних розрахунківСума угоди (CONTR_CLIENTS.dbf файл, CONTR_SUM поле)
Сума платежуСума угоди (CONTR_CLIENTS.dbf файл, CONTR_SUM поле)
Ставка ПДВПоле «Ставка ПДВ» (настройки)
Рахунок ПДВПоле "Рахунок-фактура з ПДВ непідтверджений" (налаштування)
Рахунок ПДВ підтвердженоПоле "Рахунок ПДВ n/a (n/a)" (налаштування)
Стаття VD BPПоле "Стаття в/р (в/а)" (налаштування)
Податкове призначенняПоле призначення податку (параметри)
Сума ПДВСтандартна процедура розрахунку суми ПДВ

 

Додаток 2

Погашення кредиту (Ручна операція з нарахування відсотків та пені) –
«Операційний облік та податковий облік»

 

Запит на документПараметр для підстановки
ОрганізаціїПоле організації (настройки)
періодДата операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, OP_DATE поле)
діяльністьПравда
Обліковий запис DTОперація рахунку DT "Нарахування відсотків" (налаштування)
Підконтрою ДТ (контрагент)Каталог "Підрядники", пошук по ІПН
Підконтрою DT (сервісні договори)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Кількість КТОперація КТ-рахунку "Нарахування відсотків" (налаштування)
Субконто CT (товари доходу)Поле Subkonto " Операція нарахування відсотків (налаштування)
Обліковий запис DT (NU)Поле "Дебет" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Обліковий запис CT (NU)Поле "Кредит" на вкладці "Бухгалтерський облік n/a" (налаштування)
Підконтрой ДТ (Види податкової діяльності)Поле "Subkonto1 DT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Субконто КТ (Види податкової діяльності)Поле "Subkonto1 CT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Підконтрой DT (елементи податкового обліку)Поле "Subkonto2 DT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Субконто CT (пункти податкового обліку)Поле "Subkonto2 CT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Subknoto DT (сервісні договори)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Subknoto CT (контракти)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Сума BUСума значень у полях PAY_PRC, PAY_STRG, PAY_PEN, DBT_PRC, DBT_STRG, DBT_PEN (файл операції.dbf) за вирахуванням заборгованості за договором
Кількість НУСума значень у полях PAY_PRC, PAY_STRG, PAY_PEN, DBT_PRC, DBT_STRG, DBT_PEN (файл операції.dbf) за вирахуванням заборгованості за договором
Сума операціїЗагальна сума BU для всіх рядків документа
Вмісту«Ручна робота з нарахування відсотків»

 

Додаток 3

Погашення кредиту (погашення процентів) – "Касове замовлення"

 

Запит на документПараметр для підстановки
ОрганізаціїПоле організації (настройки)
ДатаДата операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, OP_DATE поле)
числоСтворюється автоматично
Тип операції«Розрахунки за кредитами та позиками з контрагентами»
Готівковий рахунок (рахунок касира)Операція DT-рахунку "Погашення відсотків" (налаштування)
Коментар"Погашення відсотків (X)", де X – номер операції
КонтрагентКаталог "Підрядники", пошук по ІПН
Договір контрагентаДовідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Грошова одиниця документаВалюта регульованого обліку
Кількість документаСума значень у полях PAY_PRC, PAY_STRG, PAY_PEN
зрадаІм'я контрагента (CONTR_CLIENTS.dbf файл, поле CL_NAME)
БазиСтандартна процедура заповнення відомостей для друку
За документомСтандартна процедура заповнення відомостей для друку
відповідальнийПоточний користувач
Відображення в податковому обліку"Відображення в податковому обліку" (налаштування)
Облік розрахунків з контрагентомОперація КТ-рахунку "Погашення відсотків" (налаштування)
Елемент грошового потокуПоле «Підконто», операція погашення відсотків (налаштування)
Ставка ПДВПоле «Ставка ПДВ» (настройки)
Номер замовленняСтандартна процедура встановлення номера замовлення
Відокремлений підрозділ організаціїДовідник "Відокремлені підрозділи організацій", пошук за номером філії (відокремленого підрозділу)
За відокремленим підрозділомПравда
Розрахункова ставка1
Кратність взаєморозрахужень1
Кількість взаємних розрахунківСума значень у полях PAY_PRC, PAY_STRG, PAY_PEN
Сума платежуСума значень у полях PAY_PRC, PAY_STRG, PAY_PEN
Ставка ПДВПоле «Ставка ПДВ» (настройки)
Рахунок ПДВПоле "Рахунок-фактура з ПДВ непідтверджений" (налаштування)
Рахунок ПДВ підтвердженоПоле "Рахунок ПДВ n/a (n/a)" (налаштування)
Стаття VD BPПоле "Стаття в/р (в/а)" (налаштування)
Податкове призначенняПоле призначення податку (параметри)
Сума ПДВСтандартна процедура розрахунку суми ПДВ

 

Додаток 4

Погашення кредиту (Погашення тіла кредиту) – «Касове замовлення»

 

Запит на документПараметр для підстановки
ОрганізаціїПоле організації (настройки)
ДатаДата операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, OP_DATE поле)
числоСтворюється автоматично
Тип операції«Розрахунки за кредитами та позиками з контрагентами»
Готівковий рахунок (рахунок касира)Операція DT рахунку "Погашення кредиту" (налаштування)
Коментар"Погашення кредиту (X)", де X – номер транзакції
КонтрагентКаталог "Підрядники", пошук по ІПН
Договір контрагентаДовідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Грошова одиниця документаВалюта регульованого обліку
Кількість документаОбсяг операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, поле PAY_SUM)
зрадаІм'я контрагента (CONTR_CLIENTS.dbf файл, поле CL_NAME)
БазиСтандартна процедура заповнення відомостей для друку
За документомСтандартна процедура заповнення відомостей для друку
відповідальнийПоточний користувач
Відображення в податковому обліку"Відображення в податковому обліку" (налаштування)
Облік розрахунків з контрагентомОперація КТ-рахунку «Погашення кредиту» (налаштування)
Елемент грошового потокуОперація поля "Погашення кредиту" (налаштування)
Ставка ПДВПоле «Ставка ПДВ» (настройки)
Номер замовленняСтандартна процедура встановлення номера замовлення
Відокремлений підрозділ організаціїДовідник "Відокремлені підрозділи організацій", пошук за номером філії (відокремленого підрозділу)
За відокремленим підрозділомПравда
Розрахункова ставка1
Кратність взаєморозрахужень1
Кількість взаємних розрахунківОбсяг операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, поле PAY_SUM)
Сума платежуОбсяг операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, поле PAY_SUM)
Ставка ПДВПоле «Ставка ПДВ» (настройки)
Рахунок ПДВПоле "Рахунок-фактура з ПДВ непідтверджений" (налаштування)
Рахунок ПДВ підтвердженоПоле "Рахунок ПДВ n/a (n/a)" (налаштування)
Стаття VD BPПоле "Стаття в/р (в/а)" (налаштування)
Податкове призначенняПоле призначення податку (параметри)
Сума ПДВСтандартна процедура розрахунку суми ПДВ

 

Додаток 5

Збільшення основної суми договору – «Грошове замовлення витрат»

 

Запит на документПараметр для підстановки
ОрганізаціїПоле організації (настройки)
ДатаДата операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, OP_DATE поле)
числоСтворюється автоматично
Тип операції«Розрахунки за кредитами та позиками з контрагентами»
Готівковий рахунок (рахунок касира)Операція КТ-рахунку «Видача кредиту» (налаштування)
Коментар"Збільшення основної суми контракту"
КонтрагентКаталог "Підрядники", пошук по ІПН
Договір контрагентаДовідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Грошова одиниця документаВалюта регульованого обліку
Кількість документаОбсяг операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, поле PAY_SUM)
зрадаІм'я контрагента (CONTR_CLIENTS.dbf файл, поле CL_NAME)
БазиСтандартна процедура заповнення відомостей для друку
За документомСтандартна процедура заповнення відомостей для друку
відповідальнийПоточний користувач
Відображення в податковому обліку"Відображення в податковому обліку" (налаштування)
Облік розрахунків з контрагентомОперація DT-рахунку "Видача кредиту" (налаштування)
Елемент грошового потокуОперація суб-рахунку "Видача кредиту" (налаштування)
Ставка ПДВПоле «Ставка ПДВ» (настройки)
Номер замовленняСтандартна процедура встановлення номера замовлення
Відокремлений підрозділ організаціїДовідник "Відокремлені підрозділи організацій", пошук за номером філії (відокремленого підрозділу)
За відокремленим підрозділомПравда
Розрахункова ставка1
Кратність взаєморозрахужень1
Кількість взаємних розрахунківОбсяг операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, поле PAY_SUM)
Сума платежуОбсяг операції (файл ОПЕРАЦІЇ.dbf, поле PAY_SUM)
Ставка ПДВПоле «Ставка ПДВ» (настройки)
Рахунок ПДВПоле "Рахунок-фактура з ПДВ непідтверджений" (налаштування)
Рахунок ПДВ підтвердженоПоле "Рахунок ПДВ n/a (n/a)" (налаштування)
Стаття VD BPПоле "Стаття в/р (в/а)" (налаштування)
Податкове призначенняПоле призначення податку (параметри)
Сума ПДВСтандартна процедура розрахунку суми ПДВ

 

Додаток 6

Ручна операція з нарахування відсотків та пені (Нарахування відсотків) –
«Операційний облік та податковий облік»

 

Запит на документПараметр для підстановки
ОрганізаціїПоле організації (настройки)
періодДата операції (файл DEBT.dbf, DUMP_DATE поле)
діяльністьПравда
Обліковий запис DTОперація рахунку DT "Нарахування відсотків" (налаштування)
Підконтрою ДТ (контрагент)Каталог "Підрядники", пошук по ІПН
Підконтрою DT (сервісні договори)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Кількість КТОперація КТ-рахунку "Нарахування відсотків" (налаштування)
Субконто CT (товари доходу)Поле Subkonto " Операція нарахування відсотків (налаштування)
Обліковий запис DT (NU)Поле "Дебет" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Обліковий запис CT (NU)Поле "Кредит" на вкладці "Бухгалтерський облік n/a" (налаштування)
Підконтрой ДТ (Види податкової діяльності)Поле "Subkonto1 DT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Субконто КТ (Види податкової діяльності)Поле "Subkonto1 CT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Підконтрой DT (елементи податкового обліку)Поле "Subkonto2 DT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Субконто CT (пункти податкового обліку)Поле "Subkonto2 CT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Subknoto DT (сервісні договори)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Subknoto CT (контракти)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Сума BUСума значень у полях DBT_PRC, DBT_STRG, DBT_PEN (файл DEBT.dbf) мінус заборгованість за договором
Кількість НУСума значень у полях DBT_PRC, DBT_STRG, DBT_PEN (файл DEBT.dbf) мінус заборгованість за договором
Сума операціїЗагальна сума BU для всіх рядків документа
Вмісту"Авт. нарахування відсотків!"

 

Додаток 7

Ручна операція з нарахування відсотків та пені (Коригування відсотків) – Операційний облік та податковий облік»

 

Запит на документПараметр для підстановки
ОрганізаціїПоле організації (настройки)
періодДата транзакції + 1 день (файл DEBT.dbf, поле DUMP_DATE + 1 день)
діяльністьПравда
Обліковий запис DTОперація рахунку DT "Нарахування відсотків" (налаштування)
Підконтрою ДТ (контрагент)Каталог "Підрядники", пошук по ІПН
Підконтрою DT (сервісні договори)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Кількість КТОперація КТ-рахунку "Нарахування відсотків" (налаштування)
Субконто CT (товари доходу)Поле Subkonto " Операція нарахування відсотків (налаштування)
Обліковий запис DT (NU)Поле "Дебет" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Обліковий запис CT (NU)Поле "Кредит" на вкладці "Бухгалтерський облік n/a" (налаштування)
Підконтрой ДТ (Види податкової діяльності)Поле "Subkonto1 DT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Субконто КТ (Види податкової діяльності)Поле "Subkonto1 CT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Підконтрой DT (елементи податкового обліку)Поле "Subkonto2 DT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Субконто CT (пункти податкового обліку)Поле "Subkonto2 CT" на вкладці "Облік рахунків n/a" (налаштування)
Subknoto DT (сервісні договори)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Subknoto CT (контракти)Довідник "Договори контрагентів", пошук за номером договору
Сума BU– (Сума значень у полях DBT_PRC, DBT_STRG, DBT_PEN (файл DEBT.dbf) мінус заборгованість за договором)
Кількість НУ– (Сума значень у полях DBT_PRC, DBT_STRG, DBT_PEN (файл DEBT.dbf) мінус заборгованість за договором)
Сума операціїЗагальна сума BU для всіх рядків документа
Вмісту"Авт. коригування відсотків!"
НаименованиеДатаРазмер
"Імпорт19.01.20224Kb Скачать
НаименованиеДатаРазмер
"Ломбард.ini"19.01.20224Kb Скачать

ІНШІ НАШІ РОЗРОБКИ