Служби конфігурації 1С

Служби конфігурації 1С

Налаштування 1С часто потрібно після того, як ви встановили якусь програму 1С – Бухгалтерія, Підприємство, Торгівля, ZUP і т.д. Для зручної роботи з будь-якою програмою 1С потрібно її налаштувати. При цьому необхідно адаптуватися під потреби конкретного клієнта.

Наприклад, кожен користувач матиме різні права доступу, залежно від того, яку діяльність він здійснює в компанії. Топ-менеджмент програми 1С має доступ до усієї комерційної інформації, яку не має жоден з інших співробітників. Також різний доступ при відкритті програми 1С матиме фінансовий директор або головний бухгалтер, а також керівники різних відділів або відділень. Для програміста SoftUp Одеса все це зробить – дві-три години.

Налаштування 1С

Налаштування 1С. Які ще послуги надає SoftUp Одеса?

Наприклад, ми можемо змінювати різні форми документів вашої компанії. Наприклад, переконайтеся, що логотип автоматично надягатиметься на друкарських формах. Це займає три години і на даний момент коштує близько 1,5 тисячі гривень.

Якщо ваша компанія вирішила перейти з 1С 7.7 на версію 8, налаштовуємо перенесення баз даних з попередньої версії на нову, доопрацювамо конфігурацію для вас, можемо переконатися, що форма звіту залишається такою ж, як і в попередній версії, для зручності співробітників, які до неї звикли. Також фахівці SoftUp Odessa можуть налаштувати інтерфейс у версії 8.1, як у версії 7.7. У тих випадках, коли користувачі багато років працювали в старому варіанті і звикли в ньому працювати.

Час і вартість цих послуг індивідуальні, в залежності від обсягу і складності робіт.

Налаштування 1С. Що ще?

Ми пропонуємо нашу допомогу у виправленні помилок, які бувають в основних версіях. Буває, що програма неправильно розраховує зарплати або податки. Перевірте все і перерахуйте, щоб не потрапити на значний штраф, потрібно багато часу, а для внесення змін в конфігурацію програми 1С – 15-20 хвилин.

Ми також маємо досвід виправлення помилок при налаштуванні 1С від попередніх програмістів.

Найкраще в програмі 1С – це просто не про гроші, головне в ньому – зручність, а не ціна. Замовте налаштування 1С і використовуйте його для здоров'я!

Вам подобається, коли процеси на підприємстві автоматизовані і виконуються легко і швидко?