Торговий склад 1С 8 курсів

Торговий склад 1С 8 курсів

SoftUp Odessa пропонує тренінги та курси по роботі з програмою Торгівля і склад 1С 8. Чи знаєте ви, що ця програма набирає обертів популярності останнім часом? Існує стереотип, що навчання за цією програмою необхідно тільки вузькому колу фахівців. Але освоєння допоможе бухгалтерам, операторам, програмістам 1С і навіть безпосередньо менеджерам в їх роботі. Бажаєте мати можливість налаштувати роботу з 1С Торгівлі та складом? Настроїти роботу цієї програми відповідно до специфіки вашої компанії? Вам доведеться дізнатися про це з SoftUp Одеса. Курси 1С Торгівля і склад Після навчання ви не будете боятися вести облік самостійно, а ви навіть будете знати, як доповнити програму 1С Торгівля і склад або щось в неї змінити.

Після проходження курсів 1С 8 Торгівля і склад, Ви:

  • Ви, як правило, розумієте, як працює програма 1С Торгівля і склад;
  • Ви зрозумієте, як налаштувати програму саме на підприємстві, де працюєте або керуєте, дізнаєтеся, як заповнювати константи.
  • Ми навчимо вас працювати зі складськими каталогами 1С, заповнювати і коригувати різні програмні документи.
  • Ми гарантуємо, що ви зрозумієте рахунки-фактури на витрати, готівку та банківські документи.
  • З журналами документів можна легко працювати в програмі склад 1С 8, налаштовувати їх і редагувати.
  • Ви будете дуже добре, як генерувати звіти та заяви, і які вони форми.

SoftUp Odessa вважає, що найуспішнішим тренуванням є тренування, в яких є індивідуальний підхід. По-перше, ви зможете налаштувати програму курсу спеціально для своїх завдань на програму 1С Торгівля і склад. По-друге, навчання проходить індивідуально або набирається групою колег однієї компанії. По-третє, ви можете вибрати власний графік тренувань. Вирішіть самі, що хочете і можете профтех курс за програмою 1С 8 Торгівля і склад і зателефонуйте в компанію SoftUp Одеса. Ми постійно стежимо за змінами, що відбуваються в програмах 1С, і адаптуємо навчання відповідно до них.