Віртуальний сервер для 1С

Віртуальний сервер для 1С

Розглянемо, чи варто звертати увагу на віртуальний сервер для 1С. Те, як компанія розвивається безпосередньо, залежить від наявності 1С сервера для обліку. Все більше і більше ми переконані, що з 1С працюють заводи, великі компанії і підприємства, а також невеликі фірми і приватні підприємці. Який найкращий спосіб отримати можливість 1С для ваших співробітників?

2 варіанти:

  1. Ви можете придбати та встановити свій власний сервер 1С. Це хороший варіант, але досить дорогий. Крім вартості сервера 1С і програмного забезпечення для нього, потрібно знайти місце для їх розміщення, знайти людину для регулярного технічного обслуговування, оплати експлуатації, споживання електроенергії і ремонту.
  2. Купуйте віртуальний сервер за 1С у SOFT UP. Труднощів тут немає. Ми легко розмістимо 1С поза мережею компанії, надаючи всім співробітникам віддалений доступ через інтернет.

Чому віртуальний сервер для 1С є найефективнішим?

  • Всі дані 1С зберігаються в хмарі, потужність якої більш потужна, ніж потужність централізованого сервера 1С.
  • Віртуальний сервер 1С не може вийти з ладу або записати, його не можна видалити з корпоративних або відстежувати дані.
  • Доступ до віртуального сервера 1С можливий з будь-якої точки світу. Таким чином, при бажанні ви можете надати своїм співробітникам віддалений доступ до роботи.
  • Доступ до сервера не обмежено. Він надається через зашифровані канали, і ви можете ввести його з будь-якої точки світу, знаючи адресу і дані для аутентифікації.
  • Фахівці «Soft Up Odessa» можуть не тільки встановити віртуальний сервер 1С, але і обслуговувати його. Ми перекочували бази даних, стежимо за роботу сервера, встановлюємо оновлення, усувати несправності і надаємо технічну підтримку співробітникам компанії.

Працювати з нами в 1С Вашої компанії буде легко і зручно. Ви не тільки не понесете витрати на покупку і монтаж, але і придбаєте цілий пакет комплексних послуг. Цінова політика SOFT UP досить гнучка і враховує особливості компанії. Ми сердечно рекомендуємо вам наш новий сервіс – віртуальний сервер для 1С.