Комплексна автоматизація складів

Комплексна автоматизація складів

Розумних власників складів або великих магазинів цікавить комплексна автоматизація. Тому що використання таблиць Excel навряд чи врахує всі нюанси. Без автоматизації спроби розширити підприємство і вивести його на новий рівень виявиться провалом.

Необхідність обліку в інтернет-магазині

Розумні підприємці розуміють, що автоматизація складу дозволяє вести його облік. Тут все просто: бухгалтерія дозволяє в будь-який момент бути в курсі актуальної інформації. Про те, що відбувається з кількістю товару на складі. І до самого власника, і до менеджерів, і до клієнтів.

Що принесе автоматизація? пояснити.

Причина #1: Непотрібно витрачати час на з'ясування наявності товару. Це автоматично буде відображено в описі. Ваш робочий час буде спокійніше, тому що не буде плутанини з відвантаженням неправильного продукту або неправильного клієнта.

Часто, коли власники відкривають склади або інтернет-магазини, вони займаються розробкою сайтів, але не так багато часу витрачається на їх автоматизацію. Потім через це виникають труднощі.

Причина #2: Автоматизаціяскладу значно полегшує бухгалтерський облік у порівнянні з програмами Excel.

Якщо ви навіть не почали автоматизувати з перших днів складу, не кидайте можливість зробити це на будь-якому етапі свого бізнесу. Спочатку замовлень не так вже й багато і excel справляється зі своїм обліком і здається, що впорається постійно. Є більше замовлень – Не вистачає функцій Excel для їх обробки.

Причина No3: Автоматизаціяскладу дозволяє своєчасно отримувати інформацію про замовлення (статус замовлення, час його прибуття) всім бажаючим: кур'єрам, менеджерам, клієнтам, власникам складів і т.д.

Причина #4: Автоматизаціяскладу підходить компаніям будь-яких розмірів і не є проблематичною для великих складів. Головне не відкладати, тоді автоматизація швидше, і краще, і економніше на бюджет. Чим більше склад, тим довше потрібно, звичайно, для впровадження автоматизації. Більш того, якщо склад автоматизований через деякий час після початку його експлуатації, то накопичилися деякі невеликі помилки, допущені співробітниками. Це людський фактор, і це нормально. З такими «невдачами» відмінно справляються професіонали компанії Soft Up Odessa. Ми зекономимо Ваш час і сили, не затягуючи процес.

Достатньо мотивації, щоб почати автоматизувати склад прямо зараз?

Якщо так, то у багатьох з вас вже було просте і логічне питання: з чого почати?

Автоматизація складів від SoftUp Одеса:

  • Ви можете замовити у нас установку готового рішення.
  • Замовте рішення, яке буде відображати всі нюанси, які потрібні для обліку на складі.

Можливо, ви вирішили автоматизувати склад, але ви не можете вибрати програмне забезпечення. Буває, що ви вибираєте готове рішення, але в підсумку воно не підходить, оскільки можуть не задовольнятися його основними функціями.

Тоді ми рекомендуємо замовити індивідуальні рішення у тих, хто вміє це робити. Ні, можна, звичайно, подивитися і спробувати себе, але цей шлях, якщо увінчаний успіхом, займе більше часу. І вам потрібне рішення "для себе", яке в будь-який момент можна змінити і виправити, додавши необхідні функції, чи не так? Вам вже потрібна автоматизація складу прямо зараз, чи не так?

Тоді вам – нам! І ми дійсно знаємо, як вибрати індивідуальні рішення для складів.

Автоматизація складу. Що ти отримаєш?

  • Тільки подумайте про це: час на обробку і збір замовлень зменшиться.
  • Більше не буде проблем з підбором замовлень. Будь-який.
  • Операторам, які відповідають на телефонні дзвінки, буде набагато простіше працювати.

Якщо ви ще не знаєте, який варіант автоматизації складу ближче до вашого серця, зверніться за консультацією до Soft Up Odessa.

 

ІНШІ ПАРАМЕТРИ АВТОМАТИЗАЦІЇ