Послуги автоматизації 1С для ПП "РА-КУРС ПЛЮС"

Послуги автоматизації 1С для ПП "РА-КУРС ПЛЮС"

Послуги автоматизації 1С приносять компанії вимірюваність, контроль робочих процесів і задоволення від ведення бізнесу.

Відсутність автоматизації, постійна купа документів, багато роботи позбавляє компанію душевного спокою. В результаті навіть після закінчення робочого дня звичка бути робочим косяка залишається. Напруженість і робочі ситуації не відпускаю вас. Тому спокою поза роботою мало, навіть вдома, у вихідні, у відпустку.

Дайте вашій компанії автоматизацію 1С. Щоб полегшити власну роботу, а не в частих стресах. Знімаючи стрес, ви стаєте успішною компанією.

Наприклад, це сталося після автоматизації бізнес-процесів на ПП «РА-КУРС ПЛЮС».

RA-КУРС ПЛЮС

Що дав автоматика 1С в ПП «РА-КУРС ПЛЮС»?

SoftUp Odessa реалізувала програмні продукти 1С: «Управління торговим підприємством» та «Управління заробітною платою та персоналом».

Головною перевагою для ПП «РА-КУРС ПЛЮС» стало швидке формування звітів, які обов'язково повинні бути подані до контролюючих органів, і спрощення нарахування заробітної плати працівникам з можливістю нарахування винагороди.

Кожна ситуація компанії зараз піддається фінансовій оцінці.

Також для компанії було важливо мати можливість нараховувати заробітну плату на основі звітів своїх співробітників. Таку можливість зробив SoftUp Одеса. 1С: Управління заробітною платою та персоналом враховує розвиток співробітників, коригує індивідуальне нарахування та утримання виплат в залежності від вирішальних факторів.

Які ще процеси ми автоматизувати:

1) створити бухгалтерський облік «з нуля»,
2) створити податковий облік «з нуля»,
3) створити бухгалтерський облік банківських операцій.

Все, що від нас вимагало, ми робили вчасно і на совісті.

Ми не перший рік займаємося автоматизацією 1С і всім серцем любимо свою роботу. І не тільки за відмінні результати, які він приносить для бізнесу, але і для самого процесу роботи.

Ми рекомендуємо вам автоматизацію 1С! Дати вашій компанії задоволення набагато простіше, ніж ви думаєте.

Контакт!