0

Дистанційне обслуговування 1С – переваги

Про віддалено дозволяє не турбуватися з витрачати час на передачу даних, оновлення програми, конфігурації і т.д. Багато хто скептично ставиться до цієї послуги.

Дізнатися більше:

 1. Працюючи з програмою 1С віддалено, не потрібно чекати, поки приїде фахівець і все виправить протягом декількох годин. Скільки часу ви заощадите завдяки фахівцю, який відповість вам протягом декількох хвилин. І вам не потрібно доплачувати за терміновий візит.
 2. Найчастіше користувачі хвилюються – чи достатньо віддалений доступ до 1С? – Так, так!

  а) Підключення до будь-якого комп’ютера неможливе без згоди конкретного користувача. Ніхто віддалено не потрапить у вашу програму 1С, коли ви далеко або зайняті чимось іншим;

  б) Все, що відбувається під час налаштування, установки, уточнення і т.д. Ви бачите на власні очі на екрані вашого монітора і можете контролювати процес;

  в) Ніхто, крім вас і фахівця 1С, не зможе увійти у вашу програму. Тому що всі дані шифруються з найкращими стандартами шифрування;

  г) У вас буде спеціальне вікно на вашому моніторі, яке буде відображати інформацію про файли, які прийшли і завантажені з вашого комп’ютера.
 3. Виїзд фахівця в будинок або офіс коштує дорого, адже ви оплачуєте послуги, що надаються, і дорогу. Зрозуміло, що обслуговування 1С віддалено мінімізує витрати.
дистанційне обслуговування 1С

Щоб допомогти вам краще зрозуміти, як 1С об’їдається віддалено, пояснимо докладніше:

TeamViewer завантажується на ваш комп’ютер або ноутбук. Це програма, яка дозволяє віддалено підключатися до комп’ютера, АЛЕ! Тільки з Вашого дозволу через код і пароль, про що Ви повідомите фахівця 1С. Крім того, під час віддаленого сеансу на TeamViewer ви побачите, коли фахівець зайшла і коли він покинув ваш пристрій. TeamViewer генерує новий пароль і код доступу для кожного сеансу.    

Ну а, наприклад, потрібно було встановити 1С, оновити 1С, передати дані, створити нову базу даних 1С і т.д., відповідальний фахівець SoftUp підключається і виконує необхідну роботу, паралельно спілкуючись по телефону або через комп’ютер.

НАШІ ЦІНИ