...
0

Торгівля через Інтернет

З якою метою варто розміщувати свої товари на Розетка.юа, Пром.юа та інших маркетплейсах?

Маркетплейси – це додаткові торгові майданчики, які вже себе зарекомендували та відомі. З їхньою допомогою торгівля стає більш високотехнологічною. Інтернет-магазини і самі прагнуть розширити можливості свого продажу, не обмежуючись лише своїм сайтом. А розміщення товару на відомому торговому майданчику дозволяє знайти товар продавця без додаткових пошуків через мережу.

Маркетплейс зручні і для покупців тим, що можна здійснити покупку не виходячи з дому, а продавці можуть приділити кожному індивідуальний час. Від клієнтів легше отримати позитивні враження, а продажі зробити ефективнішими.

За останні роки торгівля в інтернеті суттєво розвинулася. Очікується, що з кожним роком роздрібний ринок через інтернет буде розростатися ще більше, а значить самостійно утримуватись на плаву, без допомоги маркетплейсів, все складніше. Згідно з бізнесовими дослідженнями роздрібної торгівлі, 71% інтернет-покупців віддають перевагу перевіреним інтернет-майданчикам для покупок.

Як допомогти бізнесу?

Встановіть модуль вивантаження товару з 1С.

Хоча модулі вивантаження поки що лише набирають обертів популярності в інтернет-магазинів, вони мають величезний потенціал. Встановивши собі його, власник розуміє, що це значно економить час рахунок автоматизації розміщення товару на торгових майданчиках.

Модулі автоматичного вивантаження можуть бути встановлені для розвантаження на будь-які торговельні майданчики – ваш власний сайт, ваш магазин на Розетка.юа, Пром.юа і т.д. Вам достатньо буде лише заносити та оновлювати інформацію про товари в 1С. На решту майданчиків модуль додасть все сам.

Експерти прогнозують, що все більше магазинів, що розміщуються на маркетплейсах, встановлюватимуть собі модулі автоматичного розвантаження. Очікується, що до 2025 вони стануть звичайними для кожного магазину на маркетплейсі.

Щоб встановити модуль вивантаження товарів, потрібно звернутися до нас за телефоном: +38 (067) 10-396-10 або на пошту: info@softup.com.ua і ми зробимо установку за 4000 грн.

Компанія SoftUp встановлює універсальні модулі та розробляє модуль вивантаження під потреби замовника.

Інструкція по роботі обробки Обміну кабинету Розетка + BAS УТ