...
0

Сканери Штрихкодів Купити

Купити сканери штрих-кодів стоїть вже на тому етапі, як тільки Ви відкриваєте магазин або склад, і купуєте торгове обладнання. Це полегшує облік продажу та приходу товарів.

У нас є клієнт, який розуміється на якісній техніці. Якось, ділячись враженнями про придбану у нас невелику партію сканерів, він сказав: «Це справді полегшило нашу працю. Тепер уже не розумію, як ми раніше обходилися без них».

У маркуванні штрихкодами міститься повна інформація про товар. Це полегшує подальший облік із них.

Берете до рук сканер і робота пришвидшується та полегшується. Це ніби одягнути окуляри в кіно та побачити об’єкт у 3-D якості. І це не наші алегорії. Спробуйте та переконайтесь самі.

Мати торгове обладнання дуже престижно. А досі все записувати в зошит — ні.

Вибрати сканер штрих-коду.

Сканери діляться за брендами та іншими класифікаціями.

Класи – початковий, середній чи промисловий.
Чим нижче клас сканера, тим менш ударостійкий корпус.

Сканери за типом сканування – лазерні, світлодіодні та фотосканери.

Компанія СофтАп пропонує моделі лазерних сканерів.

Світлодіодні сканери найнадійніші, але найповільніші та сканують штрих коди тільки з дуже близьких відстаней.

Лазерні сканери – лідери торговельного обладнання. І існують у продажу вже понад 10 років. Хочете бачити у своєму магазині або на складі якісні сканери штрих-коду – купуйте лазерні сканери. Вони мають високу швидкість зчитування, здатні прочитувати дані з великих відстаней до маркування. Типові місця проживання лазерних сканерів – супермаркети та аптеки. Додаткова корисність – у комплекті йде підставка і можна працювати “вільними” руками. Тільки дзеркала всередині, які ловлять промені, що відображають сканером, і передають їх, тендітні.

Що представляють фотосканери? Усередині них проста камера з фотомодулем і світлодіоди, що підсвічують штрих-код, щоб він краще зчитувався.
У чому переваги? Надійні, найкраще зчитують, швидко сканують.
Чи справляються з тими завданнями, з якими не впораються інші сканери? — Так, зчитують пошкоджені, затерті або дрібні штрих-коди, зчитують штрих-коди в смартфонах.

Як не переплатити за зайві функції сканера штрих-коду?

Наприклад, переплачувати за бездротовий сканер, якщо він потрібен для роботи касиру або оператору, який знаходиться на одному місці – божевілля. Тут підійде дротовий пристрій. При необхідності пересування територією магазину чи складу, чи великогабаритних товарів, краще вибрати бездротовий сканер для роботи.

У компанії СофтАп лазерні сканери для лінійного штрих-коду та сканери для QR-коду та 2d коду. Даємо консультації, відповідаємо на питання щодо вибору товару. А також служба підтримки підключає та налаштовує торгове обладнання.