«Danke calculation». Інструкція з експлуатації користувача (мобільного) додатку.

«Danke calculation». Інструкція з експлуатації користувача (мобільного) додатку.

 1. Установка додатку

Актуальна версія додатку доступна користувачам мобільних пристроїв під управлінням ОС Android в магазині додатків Google Play.

На сторінку додатку можна потрапити перейшовши за посиланням ссылке або за допомогою введення в пошуковому рядку магазину додатків початок найменування додатка «danke calc».

 1. Перший запуск

Після першого запуску додадтку користувачу буде запропоновано два варіанти авторизації: Увійти (для раніше зареєстрованих користувачів) чи Зареєструватись (для нових користувачів).

В першому випадку існуючому користувачеві, після успішної авторизації та першої синхронізації даних, буде доступний повний функціонал додатка.

На етапі реєстрації у нового користувача буде одноразово запитаний реєстраційний код, наданий уповноваженим регіональним менеджером. Після успішної перевірки реєстраційного коду необхїдно ввести бажані ім`я користувача і пароль (двічі).

Ім`я користувача має бути унікальним, може містити як кириличні, так і латинські символы. У разі, якщо в системі уже існує користувач з вказаним ім`ям, в реєстрації буде відмовлено.

До паролю ставляться такі вимоги:

 • Довжина паролю має бути не менше 8 і не більше 14 символів.
 • Пароль повинен складатися із літер латинського алфавіту (A-z) і арабських цифр (0-9).
 • Буквена частина паролю повинна містити як строчні, так і прописні (заголовні) літери.

Надалі будуть запитані контактні дані користувача: назва організації, номер телефону та email (опціонально).

На останньому етапі користувачеві буде запропоновано (опціонально) ввести адреси доставки замовлень для подальшого швидкого вибору у формі замовлення. Для користувальницького сортування адрес можливо вказати Порядку адреси в списку вибору. Далі склад адрес буде доступний для редагквання в налаштуваннях додатка.

Після натискання на кнопку «Зареєструватися» генерується і відправляється на обробку заявка на активацію облікового запису. Через певний час користувач отримує PUSH-повідомлення про успішну активацію облікового запису, після чого користувачу буде доступний повний функціонал додатка. У період з моменту реєстрації до моменту активації користувачу будуть доступні обмежені функції додатка: головне меню додатка, меню оформлення замовлення без права збереження, форма списку замовлень і т.п.

 1. Головне меню

Склад елементів головного меню:

 • Кнопка «Синхронізація даних» – кнопка ручної ініціації синхронізації даних з сервером. Крім того синхронізація здійснюється автоматично при кожному запуску додатка, при збереженні і відправці замовлень.
 • Інформаційне поле «Залишок бонусів» – інформація про фактичний залишок бонусів клієнта. Поле відображається тільки для зареєстрованих користувачів, які є учасниками бонусної програми. Слід враховувати, що при зміні балансу бонусів протягом дня інформація в мобильному додатку оновлюється з затримкой.
 • Основні команди:
  • «Оформити замовлення» — відкриває форму підбору нового замовлення.
  • «Замовлення» — відкриває форму списку існуючих замовлень.
  • «Зворотній зв`язок» — надає користувачеві доступ до контактів компанії, а також до списку вхідних повідомлень.
  • «Налаштування» — відкриває форму загальних установок додатка. Надає можливість зміни існуючого пароля  і контактної информації (номер телефону та email) користувача. Внизу форми відображается інформація про унікальний ідентификатор додатка (користувача) і номер версії додатка.
  • «Ціни» — містить інформацію про актуальні оптові та рекомендовано-роздрібні ціни на продукцію і комплектуючі. Перехід на сторінку списку цін здійснюється після вибору цільової лінійки.
  • «Шкала бонусів» — шкала процентних ставок бонусів. Команда відображається тільки для зареєстрованих користувачів, які є учасниками бонусної програми.
 1. Оформлення замовлення

Стандартна процедура підбору підвіконь передбачає послідовне виконання таких кроків:
Вибір лінійки => Вибір декору => Вибір розмірів і комплектуючих.

Після завершення вибору розмірів можливі наступні дії:

«Додати розмір» — обраний декор і комплектуючі переносяться в табличну частину замовлення, але форма выбора розмірів залишається відкритою для вибору наступного розміру або для переходу на сторінку выбору лінійки або декору.

«Готово» — дані переносяться до табличної частини замовлення, сторінка підбору закрывається.

            Окрім выбору загальної продукції, можливий вибір іншої номенклатури, якщо вона доступна у відповідному користувачеві регіоні. Перехід до вибору іншої продукції здійснюється зі сторінки вибору лінійки кліком по полю «Інше…». Для такої групи товарів використоввується спрощений алгоритм вибору з введенням кількості або розмірів (для москітних сіток) з подальшим закриттям сторінки підбору.

            Після наповнення табличної частини замовлення товарами при натисканні на кнопку «Далі>» користувачу треба буде сперше вибрати бажану дату відвантаження, а потім форму оплати, умови доставки (с можливістю вибору адреси доставки зі списку або з ручним введенням) і коментаря до замовлення.

Після введення необхідних даних після натискання кнопки «Готово» здійснюється перехід на форму попереднього перегляду даних замовлення.

Наступні дії можут бути такі:

«Змінити» — повернення до редагування документу;

«Зберегти» — замовлення зберігається, синхронизується з WEB-версією додатка без відправки на обробку. Після збереження документ доступний для редагування;

«Відправити» — замовлення зберігається і відправляється на обробку. Подальші зміни документа заборонені.

На будь-якому етапі оформлення замовлення, на сторінці зі змістом товару замовлення користувачу доступний перемикач «Опт|Роздріб», який перемикає режим відображення цін и сум. Переключення режима перегляду не впливає на дані замовлення, а лише має інформаційний характер.

 1. Статуси замовлень

Статуси замовлень відображаються у формі списку замовлень. Можливі наступні варіанти:

Замовлення зберігається як чернетка (команда «Сохранить»)
Замовлення відправлено в обробку (команда «Отправить»)
Замовлення відгружене
Замовлення прийнято до роботи
Замовлення позначене на видалення
Замовлення сплачено — відображається незалежно від іншіх статусів
Дата відгрузки замовлення змінена менеджером (виділення дати відвантаження помаранчовим кольором)

Відеоінструкція для менеджерів та адміністраторів по активації та налаштуванню облікових записів користувачів мобільного додатка можна побачити на нашому youtube-каналі за посиланням: https://youtu.be/ap1Wa6WC684

Відеоінструкція для клиєнтів по работі з додатком: https://youtu.be/urGSMZt9IAI

Інструкція російською мовою тут