...
0

1С Експорт товарів на Rozetka.ua

Ми пропонуємо автоматичний експорт 1С для Ваших товарів на Rozetka.ua. Це формування XML вивантаження прайсів у форматі YML + наповнення + оновлення.

Ми виконаємо одноразове завантаження або співпрацюємо на постійній основі.

Ми надаємо цю послугу з тих пір, як Rozetka стала маркетплейсом у 2018 році. Ми поєднуємо знання програмування та маркетингу, продумування кожної деталі. Після одноразового завантаження YML XML ви зможете щодня змінювати параметри своїх продуктів і автоматично завантажувати оновлення.

Вартість модуля 3 800 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу програму. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Модуль надаємо з закритим кодом

1С експорт товарів:

  • Ми робимо список ваших товарів для продажу на Rozetka з Вашого сайту, від постачальника і т.д. Ми збираємо найбільш повний список. Вивантажте його з 1С в Excell. Формуємо перелік товарів.
  • Відрегулюйте категорії відповідно до вимог Rozetka.
  • Опис та інші характеристики товарних позицій у вашому магазині на Rozetka будуть збігатися з ними на основному сайті. А при бажанні їх доповнюють або змінюють.
  • Ніякої ручної праці – завантаження будь-якої кількості продуктів займе кілька хвилин. Будь-який!

Підсумок:

Все оновлюється швидко і продуктивніше за рахунок автоматизації. Як мінімум, ви обганяєте тих своїх конкурентів, які ще не знають про YML XML.

Наш досвід + ваш список продуктів = якість і швидкість запуску. Експорт Ніякої складності, все зрозуміло, просто і головне – ефективно.

Якщо на Rozetka потрібно написати опис або проставити залишки, додайте рядки до основного вивантаження самостійно.

Якщо справа за зображеннями або серйозними змінами, раді надати свою допомогу.

Телефонуйте +38(093) 10 396 10, +38(067) 10 396 10.

Ми також розробляємо окремі сайти для завантаження в Rozetka.ua

Обробки “Завантаження даних у форматі XML для Rozetka.ua” необхідні для формування електронних документів відповідно до вимог другої редакції стандарту Rozetka.ua. Дані обробки включені в стандартну версію конфігурацій 1С, тому вони доступні вам зараз.

Використання обробки “Вивантаження даних у форматі XML для Rozetka.ua”.

Початок обробки здійснюється вибором пункту головного меню “Операції -> обробка -> вивантаження даних у форматі XML для Rozetka.ua”. Для завантаження каталогу товарів необхідно вибрати значення “Інформація про товари (каталог товарів)” в переліку видів розвантаження і організацію – власника каталогу товарів. Файл завантаження – “Rozetka.xml”. У реквізиті “Назва каталогу” можна вказати назви каталогу товарів, якщо реквизит не заповнений, ім’я каталогу буде створено системою за замовчуванням. За допомогою таблиного поля “Поле вибору каталогу” можна настроїти фільтр для вивантаження елементів. Якщо поля вибору не вибрано, всі елементи номенклатури буде завантажено до каталогу.

Для вивантаження прайс-листу (пакету пропозицій) необхідно вибрати значення «Прайс-лист» в переліку видів вивантаження. Файл завантаження – “Rozetka.xml”. У реквізиті “Назва ціни” можна вказати назви каталогу товарів, якщо пропси не заповнені, назва каталогу буде створена системою за замовчуванням. За допомогою поля таблиці “Поля вибору за ціною” ви можете налаштувати фільтр для вивантаження предметів і фільтр за типами вивантажених цін. Якщо поля вибору не вибрано, то в каталог будуть завантажені ціни всіх типів для всіх елементів номенклатури.

УВАГА! Програма підтримує обмін тільки на номенклатуру, що має набір типу “Товар”. Для будь-яких інших типів елементів обмін даними не обмінюються. Це стосується як інформації про номенклатуру, прайс-лист, так і товарів в документах.

Щоб запустити механізми вивантаження, натисніть кнопку “Вивантажити дані”. При значному обсязі вивантажених товарних позицій переробка може зайняти багато часу.

При завантаженні даних буде створено файл: rozetka.xml – це файл “Каталог” (містить інформацію про категорії та товари)

Вартість модуля 3 800 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу програму. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Модуль надаємо з закритим кодом

Інструкція по роботі обробки Обміну кабинету Розетка + BAS УТ

Завантаження замовлень з ROZETKA в 1С КУП на YouTube

Інструкція роботи з Rozetka для 1С на YouTube