Впроваджені рішення 1С

Опубліковано

Не впевнені, що всі знають, що дають впроваджені рішення 1С для підприємства чи складу, але те, що ця програма незамінна мало хто сумнівається. Обіцяємо, що з цією програмою Ви полегшите роботу бухгалтерам та автоматизуєте свій бізнес. Тільки дозріть і вибирайте 1С, що підходить саме Вам.

Це процес поетапний. Залежить він від того, скільки підприємство чи склад витрачають фінансів, чим займаються й інші важливі нюанси.

Невеликий склад чи підприємство без проблем можуть скористатися стандартною 1С. Причому заявляємо, що SoftUp зможе зробити це віддалено, де б ви не знаходилися, незважаючи на відстань. Завдяки простоті в установці стандартної 1С це швидко і недорого. Лише – купити/установити, налаштувати, навчити персонал, запустити в роботу. Які мінуси впровадження стандартної програми 1С? Не виключено, що підлаштовуватися та адаптуватися під параметри стандартної 1С буде важко.

Більшість вдаються не до стандартних, а до проектних впроваджених рішень 1С на склад чи підприємство. У кращому разі, до вашої програми внесуться індивідуальні зміни, підігнані під вашу специфіку діяльності. Це буде ефективна автоматизація. Найбільш спокусливий варіант для середніх та великих підприємств та складів. Якість таких послуг вища, а тому й фінансові витрати на таке впровадження 1С будуть вищими. І часу на використання знадобиться більше.

Проектні впроваджені рішення 1С:

  • Збираємо повну інформацію та складаємо проект;
  • Після затвердження проекту замовником та обговорення фінансової сторони справи підганяємо 1С програму під потреби клієнта;
  • Тестуємо програму 1С та переносимо дані;
  • Навчаємо користування програмою та запускаємо в експлуатацію.

І ще один варіант впроваджених рішень 1С на підприємство або склад, яким Ви будете із задоволенням користуватися щодня. Тиждень. Місяць. Рік за роком. Фахівці SoftUp беруть стандартну конфігурацію 1С, а далі підганяють під вимоги замовника. У результаті виходить ідеальне доопрацювання, та ще й дуже проста у використанні. Як ви розумієте. У цьому варіанті виходить оптимальне співвідношення ціни та витраченого часу.

Який спосіб впровадженого рішення 1С на склад чи підприємство вибрати, вирішуватиме Вам. А ми готові допомогти Вам із впровадженням та різними доопрацюваннями програми.